Reklama:
Zbývá už jen 59 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Excalibur Race Sky a Hell (Mayrau) 2019 - pozvánka

1.945 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Už jste zkoukli celý internet a pořád ještě nevíte, kudy z nudy? Na víkend hlásí docela dost sluníčka a teploty ke dvacítce. Co dělat? Kde si vychutnat slunečný den? Co takhle doly? Co takhle pořádnou horničinu? A jestli nejste zrovna na těžkou dřinu, tak místo horničení můžete zkusit překážkový závod, který se běží v hornickém skanzenu. To je panečku kombinace. A zrovna, úplně náhodně, je jeden takový závod 28. září 2019 u Kladna. Jaká to náhoda!

Kousíček od Kladna na kraji Vinařic je Hornický skanzen Mayrau. Tam se začalo v roce 1877 těžit černé uhlí a vše skončilo v roce 1998, kdy došlo k zasypání (úmyslnému) těžebních jam. Vše je ve skanzenu nachystáno, jako kdyby se jednalo o běžný pracovní den, takže dívat se je rozhodně na co. Navíc se tam bude v sobotu prohánět hromada závodníků.


Tým Ronnie.cz bude mít na obou závodech Sky i Hell opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Sky

Pro ty, kteří si chtějí užít prohlídku a zároveň se proběhnout a trochu se potrápit na překážkách, je připravena nebeská varianta závodu Sky. Má 6+ km a 23+ překážek, takže žádná velká dálka, tak akorát. Zatím je na neoficiálních startovkách zapsáno 131 startujících.

Hell

Ti, kteří nechtějí mít pohodu v nebi, ale chtějí trošku peklíčko, při kterém se více zapotí, je tu Hell. 10+ km a 32+ překážek. To už závodníka prověří trošku více. Zatím je na neoficiálních startovkách zapsáno 116 startujících.

Závodit můžete jako jednotlivci, dvojice a čtyřčlenné týmy. Startovní čísla vyzvedávejte minimálně hodinu před startem a závod si pořádně užijte. Určitě nikdo na konci nebude čistý a suchý, ale sprchy naštěstí k dispozici budou. Stejně jako občerstvení a ostatní nezbytnosti pro to závodnické pohodlíčko.

Já tam také budu. Fotky budou a závodní report také. Udělám si takové nebeské proběhnutí, o které se s Vámi rád podělím. Pokud to máte radši delší a těžší, tak nezoufejte. Tím peklíčkem si zase projde Jirka Hrdlička, který si to také určitě nenechá jen pro sebe. Takže Excaliburu zdar!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 113 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTipovací soutěž - Japan Pro 2019
LeToucan (12:17) • Ten Igor si teda dává nálož, zvládne vůbec tolik soutěží po sobě? :D
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra