Reklama:

Rambo přináší soutěž
o upomínkové předměty!

6.209 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ještě jednou, naposled a osudově přichází do kin John Rambo v podání Sylvestra Stalloneho. Pátým dílem „Rambo: Poslední krev“ uzavře svůj téměř čtyřicet let dlouhý příběh legendární postavy akčního filmu. Po nelítostných bojích v džungli a poušti ho uzavře tam, kde snímkem První krev začal. Doma v Americe. Nakonec ho i tady dožene minulost. Rambo bude nucen oprášit své schopnosti a vydat se na cestu krvavé pomsty.

„Rambo: Poslední krev je mnohem osobnější než předchozí filmy,“ říká Stallone. „Rambo se chce usadit, mít něco jako rodinu a starat se o ni. Sám ale ví, že pod tlakem se vrátí ke svému opravdovému já, i když je to to poslední, co by chtěl. Na ty, kdo mu vezmou to nejdražší, pak čeká odplata, utrpení a smrt.“

„Tady neuvidíte Ramba se dvěma raketomety, jak sestřeluje vrtulník. Mnohem víc využívá prostředí, dovednosti, klade pasti a svoje nepřátele loví. Je to návrat ke kořenům, k Rambovi z První krve,“ dodává producent Les Weldon.

Rambo: Poslední krev - v kinech od 19. září.Soutěž o upomínkové předměty k filmu Rambo

Ve spolupráci s Bontonfilmem jsme Vám již přinesli informace o uvedení nového akčního filmu Rambo: Poslední krev se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli. Nyní dostáváte možnost získat upomínkové oblečení k této legendární postavě, které by měl každý správný fanoušek mít.

  • 5x tílko s potiskem + šátek bandana

Odesláním své odpovědi se zapojíte do losování o jeden z pěti balíčků.

Soutěž bude ukončena ve středu 25. září, výherci budou posléze zkontaktováni e-mailem.

Takže neváhejte, zapojte se do soutěže, výhra stojí za to!


Hrajte o oblečení s potiskem k filmu Rambo!

Sylvester Stallone se vrací jako představitel legendární postavy již popáté a opět musí sáhnout po zbraních a oprášit své zabijácké schopnosti. Kde tentokrát rozpoutá hotové peklo?

Rambo: Poslední krev - upomínkové oblečení
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kde rozpoutá John Rambo tentokrát peklo?
v ulicích Prahy
na ranči v Arizoně
v deštném pralese
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 09. 2019 v 09:00 a končí 25. 09. 2019 v 09:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Aktualizováno - 25. 9. 10:00

Výherci upomínkového oblečení:

  • Tereza Lengenyová - tereza.lengenyova@...com
  • Jan Pergl - pergl.jenda@...cz
  • Nikola Chlupáčová - nikolchlupacova@...cz
  • Slavomír Podhora - krutimirp@...com
  • Mirek Pišínský - pisi-mirda69@...com

Gratulujeme!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra