Reklama:
Jen na pár dní: Agrezz 1+1!
Stimulace, napumpování, maximální výkony. Nejprodávanější anabolizér v extrémní akci! Více zde.

IFBB Elite Pro Nafplio Classic 2019 očima vítězky Terezy Linhartové

6.319 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

IFBB Elite Pro Nafplio Classic 2019: kompletní výsledky s body!
[Text: Tereza Linhartová] Zdravím všechny čtenáře Ronnie.cz, jmenuji se Tereza Linhartová, je mi 25 let a jsem Elite profesionální závodnicí v bodyfitness v mezinárodní federaci IFBB. Moje příprava na závody v řeckém Nafpliu byla nečekaně rychlá a já byla za pouhý měsíc připravená nastoupit na pódium. Mít dobře nastavené off-season období se vyplácí, a proto jsem tento závod stihla i navzdory čtrnáctidenní nemoci.

Do Řecka jsem se vypravila s přítelem již ve středu, abych měla dva dny na prohlídku památek v Athénách. V pátek jsme se již vydali na dvouhodinovou cestu do malého městečka Nafplio. Počasí i atmosféra zde byly nádherné. V sobotu byl na pořadí blok amatérských závodníků, a proto jsem tento den využila k procházce po městě a pláži. Díky prohlídce města mi den rychle utekl a mohla jsem se těšit na ten očekávaný nedělní den.

Soutěžní den

Jako vždy jsem nemohla ani dospat, jak jsem se těšila. Vstávala jsem s dobrým pocitem a skvěle naladěná. Forma byla podle představ, tak co víc si přát? Ráno jsem využila k procházce do místního pekařství, kde jsem si koupila nějakou sladkou odměnu po soutěži, a poté relaxovala při sledování filmů.

V odpoledních hodinách začaly nezbytné přípravy jako make-up, účes a příprava pokožky na nástřik. Okolo 17. hodiny jsem dorazila na nástřik barvy a v 18 hodin mne již čekala prezentace. Po odprezentování všech závodníků soutěž započala a má kategorie byla v semifinálovém kole na řadě jako druhá s účastí 12 závodnic. V závodní hale, kde závod probíhal, bylo neskutečné vedro, a když jsme již čekaly s ostatními závodnicemi v zákulisí, snažili se nám pracovníci pomoct ovíváním ručníky a kartony od krabic.

Semifinále jsem si neskutečně užila, a jelikož jsem byla v prvním vyvolávání, odcházela jsem z pódia více než spokojená. Po vyhlášení finalistů v zákulisí již byla jasná moje účast ve finále spolu se čtyřmi dalšími skvělými závodnicemi. Při čekání v zákulisí na finálový I-walk jsem byla natěšená, až opět vstoupím na pódium. Ve finále každá závodnice odprezentovala svůj I-walk a proběhlo závěrečné porovnávání. Při scházení schůdků z pódia jsem byla maximálně spokojená s formou, kterou jsem předvedla.

A je to tu, vyhlášení!

Stály jsme na pódiu, všech 5 závodnic, a začalo očekávané vyhlašování. Vyhlásili 5. místo, 4. místo, 3. místo a najednou už jsme tam stály jen dvě, já a Sabine. Srdce mi bušilo a vnímala jsem jen slova rozhodčích: "Second place goes to..." Tímto okamžikem ze mě všechna nervozita spadla a stála jsem uprostřed pódia sama jako vítězka IFBB Elite Pro Nafplio Classic. Bylo to opět jako sen, pátá profesionální soutěž a mé třetí vítězství. Všechny závodnice byly skvěle připravené a já jsem moc ráda za to, jak to dopadlo.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří neměli možnost stát v ten okamžik se mnou na pódiu a dostat medaili na krk, protože i ti stojí za mým úspěchem a bez jejich pomoci by to nešlo. Největší díky patří určitě mojí rodině, která je v tomto ohledu naprosto perfektní, a všichni členové mě moc podporují. Zejména můj přítel Radek, který mi pomáhá jak po celý čas přípravy, tak v samotné dny závodů, kdy se mnou jezdí a stará se o mě. Dále bych chtěla moc poděkovat mé trenérce Daniele Bečkové za její vedení, které mě posunulo k dalšímu vítězství. Také svým přátelům, kteří při mně stojí a fandí mi, a také Fitness Milovice, kde trénuji.

Rozsáhlou fotogalerii z IFBB Elite Pro Nafplio Classic 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Ondřeje Čečetky naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie