Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Nesnídáte? Nesvačíte? Máme pro Vás skvělý tip, jak to napravit! Více zde.

Gladiator Race (Český ráj) 2019 - pozvánka

1.127 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Co na prvního máje? Vyrazte do Českého ráje! Dobře, první máj je už dávno pryč, léto už se také chýlí ke konci a teplých dní už bohužel moc nebude. Teploty ale ještě kolem dvacítky budou, tak do toho Českého ráje vyrazte tak jako tak! A proč? Protože Gladiator Race.

V sobotu 14. září si na závodníky počíhají gladiátoři v Branžeži a hlavně v okolí Komárovského rybníka. Nečekejte však vodníka, ale překážky, a to rovnou pěknou dvacku. Gladiator Race Run je nejkratší (jen 4 kilometry) a na překážky nejlehčí závod tohoto organizátora. Chcete-li tedy zkusit překážkové závody, tak Run je volba právě pro Vás.

Na vítěze čekají hodnotné ceny a plavky si rozhodně neberte, ty potřebovat nebudete, koupe se přeci v tom závodním.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Co závodníky čeká

Bláto, voda, kopce, kořeny, stromy, kapradí (to snad nikomu nevadí), hlavně plno výzev a zábavy. Intervalový start po 15 vteřinách. Můžete závodit jako jednotlivci na vlastní triko, jako týmy na týmové triko, smíšené dvojice a nově v kategorii Fun, kdy vlastně jde jen o to závod si vyzkoušet, nikdo Vás do překážek nutit nebude a čas Vás také trápit nemusí.

Registrace a prezence závodníků startuje krátce před jedenáctou, tak mají závodníci dost času na to se pořádně vyspat. Start hlavního závodu je ve 12:15 a vyhlášení výsledků bude cca v 16:00. Na místě Vás čeká perfektní zázemí se šatnami, občerstvením, masážemi, tejpováním a vlastně vším závodním komfortem, který budete potřebovat.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra