Reklama:

Wings of Strength´s Rising Phoenix World Championships 2019: výsledky a fotografie

9.553 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V prostorách arizonského hotelového resortu Sheraton Grand at Wild Horse Pass v sobotu 7. září proběhl pátý ročník vrcholného klání sezóny v profesionální kulturistice žen Wings of Strength´s Rising Phoenix World Championships. Do bojů na pódiu na soutěži, která v roce 2015 nahradila Ms. Olympia, tentokrát zasáhlo devatenáct kvalifikovaných závodnic. Ty si to rozdaly v souboji o finanční odměny v celkové výši 100.000 dolarů, přičemž vítězce měla připadnout nejenom polovina této sumy, ale měla získat také zbrusu nový Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye Widebody RWD!


Semifinálová vyvolávání:
1.Andersen, Chartrand, Jones, Martin, Trevino
2.Ivancik, Lankowski, Matta, Poursaleh, Shaw
3.Buck, Carita, Martin, Nelson, Young
4.Hillis, Jacobs, Mendoza, Williams
5.Ivancik, Lankowski, Matta, Poursaleh, Shaw, Young
6.Andersen, Chartrand, Martin, Trevino

Ve chvíli, kdy ke klání nenastoupila loňská vítězka Alina Popa, se očekávalo, že si to v souboji o první místo rozdají dvě další předchozí šampiónky Wings of Strength´s Rising Phoenix World Championships Helle Trevino a Margie Martin. A opravdu tomu tak bylo! Obě zkušené profesionálky dostaly prostor v prvním vyvolávání prejudgingu, kde spolu s nimi pózovaly ještě výborně připravená Irene Andersen, parádními kvadricepsy disponující Nicki Chartrand a skvěle stavěná Monique Jones. Rozhodčí nejprve doprostřed řady postavili Margie, kterou ovšem následně vystřídala Helle. Zatímco Margie byla mohutnější a svou postavou připomínala komiksovou hrdinku, Helle závodila lépe připravená a to rozhodlo!

Ze soutěže, která byla od pódiové produkce až po finanční odměny opravdovou oslavou ženské kulturistiky, si Helle Trevino zaslouženě odnesla už své druhé vítězství, když navázala na svůj úspěch z roku 2017. Bezprostředně po vyhlašovacím ceremoniálu při promluvě k publiku vzpomenula, že se v přípravě na letošní soutěže musela vyrovnat se ztrátou své matky, která ji v její sportovní kariéře vždy podporovala. Své dnešní vítězství věnovala právě jí. Druhé místo při triumfu čtyřiačtyřicetileté dánské profesionálky brala o čtyři roky mladší Margie Martin, ke třetímu místu se probojovala Švédka Irene Andersen, která v pondělí oslaví už své třiapadesáté narozeniny!


Finanční odměny:
1. místo50.000 $*
2. místo25.000 $
3. místo12.500 $
4. místo7.500 $
5. místo5.000 $
celkově100.000 $

* vítězka navíc získala zbrusu nový model Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye Widebody RWD!

Pořadatelé ve spolupráci se sponzory soutěže připravili pro závodnice řadu dalších cen nad rámec vzpomínaných 100.000 dolarů a nešlo zdaleka pouze o zmiňovaný Dodge Challenger. Aleesha Young získala cenu a finanční odměnu v blíže nespecifikované výši jako nejsvalnatější účastnice soutěže. Pěti nejlépe pózujícím závodnicím (Therese Ivancik Kristině Mendoze, Nicki Chartrand, Janeen Lankowski a Moně Poursaleh) bude proplacena cesta na Olympia Weekend, kde příští týden zapózují na pódiu v rámci Olympia Expa. První tři nejlépe pózující kulturistky si pak mezi sebe navíc rozdělily 9.000 dolarů. Přes polovinu této sumy získala původem íránská profesionálka Mona Poursaleh, která na Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships svou volnou sestavou zaujala nejvíce. Rovněž obnos o výši 9.000 dolarů si pak rozebraly závodnice, které si pro soutěž připravily nejlepší video, které sloužilo jako intro jejich volné sestavy, a to Nicki Chartrand, Aleesha Young a Silvia Matta. Za soutěží se nyní ohlížíme prostřednictvím výsledků i několika fotografií.


Výsledky Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships 2019:

  1. Helle Trevino
  2. Margie Martin
  3. Irene Andersen
  4. Nicki Chartrand
  5. Monique Jones
  6. Theresa Ivancik
  7. Andrea Shaw
  8. Janeen Lankowski
  9. Mona Poursaleh
  10. Aleesha Young
  11. Silvia Matta
  12. Kim Buck
  13. Pauline Nelson
  14. Jessica Martin
  15. Barbara Carita
  16. Robin Hillis
  16. Susanna Jacobs
  16. Kristina Mendoza
  16. Tina Williams


Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships 2019 - fotografie

Více fotografií z Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Foto:
www.npcnewsonline.com / Dan Ray


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.09.22:56Chargy - Kvůli financím. Někde teď s ní byl rozhovor, tak tam to ří..
08.09.12:42jnerez - Fantastická podívaná! Bude i video? Jak to, že nestarto..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra