Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Devět profesionálů a jejich top formy v přípravě na letošní Olympii!

7.739 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Tipovací soutěž
- Mr. Olympia 2019
Ve hře jsou ceny v hodnotě
přes 32.000 Kč!
Letošní Olympia Fitness & Performance Weekend Joea Weidera, který se odehraje ve dnech 12. až 15. září v americkém Las Vegas, se od svých předchozích ročníků velmi pravděpodobně bude v mnohém lišit. Dlouholetého promotéra této vrcholné události sezóny Robina Changa letos vystřídala dvojice Dan Solomon - Tamer El-Guindy, akce má nové sponzory a poněkud pozměněný formát. Do okamžiku, kdy se budeme moci přesvědčit, zda se jedná o změny k lepšímu, ovšem ještě několik dnů zbývá a Vy se mezitím můžete zabavit třeba tím, že spolu s námi budete sledovat, jak si v samotném závěru přípravy vedou borci, kteří se letos k účasti na Olympii kvalifikovali.

Max Charles

Co se týká kvalifikace na Olympii, tak se dají závodníci rozdělit do dvou skupin. Mezi ty, od kterých se něco takového očekává, a ty, kteří podobným počinem překvapí. Amerického profíka Maxe Charlese už mnozí házeli do starého železa, ale dvaačtyřicetiletý borec koncem minulého roku ukázal, že ještě má co nabídnout. Zvítězil na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro a zajistil si potřetí v kariéře možnost nastoupit k Mr. Olympia, soutěži, která se v roce 1965 stala základním stavebním kamenem celého Olympia Weekendu. Max příliš mnoho fotografií ze své přípravy nezveřejňuje, ale tentokrát udělal výjimku. Asi i proto, že spolu se svým trenérem Johnnym Casalenou věří, že si pro své nadcházející soutěžní vystoupení připravil něco opravdu dobrého.

Max Charles týden před Mr. Olympia 2019

Steve Kuclo

Pokud byla řeč o profesionálech, u kterých se to, že se na Olympii nominují, tak nějak očekává, pak k nim určitě patří Steve Kuclo. Steve letos podobně jako někteří další borci cítí, že při neúčasti Phila Heatha, Shawna Rhodena a Mamdouha Elssbiaye přichází ta nejlepší možná chvíle na to, aby se výsledkovou listinou posunul výše. A dá se předpokládat, že pokud by letos v Las Vegas nevylepšil deváté místo z roku 2014, bylo by to pro něj zklamáním. Ostatně Steve si je své šance na dosažení dobrého výsledku z Mr. Olympia 2019 dobře vědom a i proto v přípravě podle svých slov nenechal naprosto nic náhodě.

Steve Kuclo 10 dnů před Mr. Olympia 2019 (fotografie)

Steve Kuclo 10 dnů před Mr. Olympia 2019 (video)

Juan Morel

Jde ovšem o Mr. Olympia, "Super Bowl" bodybuildingu, a že by někdo něco v přípravě podcenil, snad ani nepřichází v úvahu. Pořádný kus práce v ní odvedl třeba i takový Juan Morel, který věří, že k soutěži nastoupí ve své nejlepší formě. Už teď vypadá jako stažený z kůže a v příštích dnech bude jeho úkolem svaly dobře naplnit. Kromě špičkové připravenosti se u něj pravděpodobně na soutěži budeme moci těšit také na parádní vakuum, jehož provedení v uplynulých měsících poctivě piloval.

Juan Morel týden před Mr. Olympia 2019

Sami al Haddad

Od roku 2008 na Olympia Weekendu pravidelně dostávají příležitost i kulturisté nastupující v lehčí hmotnostní kategorii. Letos k nejzkušenějším účastníkům Olympia 212 Showdown bude patřit bahrajnský profík Sami al Haddad, jenž pravidelně staví svá soutěžní vystoupení na kompletnosti postavy a zcela profesionální prezentaci. Nic jiného se od něj jistě nedá očkávat ani tentokrát.

Sami al Haddad týden před Olympia 212 Showdown 2019

Zane Watson

Mimochodem, Sami formu na závody ladí pod vedením specialisty na předsoutěžní přípravu George Faraha. Zane Watson, jenž bude na Olympia 212 Showdown patřit k al Haddadovým soupeřům, se pro změnu spoléhá na pomoc další špičky v oboru Chrise Aceta. Zane si spolupráci s Chrisem pochvaluje a říká, že s každou soutěží, na kterou se pod jeho dohledem chystá, je lepší. Věřme, že tomu tak bude i na Olympii a od Watsona se dočkáme parádního vystoupení.

Zane Watson 10 dnů před Olympia 212 Showdown 2019

Aaron Polites

Když jsme už zmínili ty specialisty na předsoutěžní přípravu, nebo chcete-li do určité míry i trenéry, pak je potřeba vzpomenout i Patricka Tuora. Také on totiž na Olympii bude mít své závodníky. Ve dvěstědvanáctce konkrétně Aarona Politese, který si pochvaluje, že tak dobře jako týden před svým blížícím se premiérovým vystoupením na Olympia 212 Showdown ještě nikdy nevypadal. Mohl si díky tomu dopřát i své první "cheat meal" za dlouhých osmnáct týdnů!

Aaron Polites týden před Olympia 212 Showdown 2019

Adolph Quoida

Nejenom Aaron bude v letošním startovním poli Olympia 212 Showdown nováčkem. Ve stejné roli k soutěži nastoupí také Kanaďan Adolph Quoida, jehož předností jsou plné, oblé svaly. K tomu, aby na klání mohl pomýšlet na umístění v klasifikované patnáctce, ovšem Adolph na pódium bude muset přinést i špičkovou formu. Podaří se mu to? Inu, uvidíme už brzy!

Adolph Quoida 10 dnů před Olympia 212 Showdown 2019

Keone Pearson

Prozatím jsme Vám v tomto článku nabídli snímky věnované účastníkům Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown. Za pozornost ale stojí i to, jaké formy si pro start na Olympii chystají borci nastupující v kategorii classic physique, a to obzvlášť když v této disciplíně konkurence stále roste. Letos ke Classic Physique Olympia vůbec poprvé nastoupí Keone Pearson, přičemž by zřejmě mohlo být v jeho silách hned bojovat o nějaký pěkný výsledek.

Keone Pearson týden před Classic Physique Olympia 2019

Khaled Chikhaoui

Na dobré umístění před soutěží jistě pomýšlí i Khaled Chikhaoui. Vloni tento kanadský závodník sice na Classic Physique Olympia obsadil až dělené šestnácté místo, ale pátá příčky z letošního Arnold Classic z něj dělá borce, který by i na Olympii mohl bojovat o umístění na klasifikované pozici.

Khaled Chikhaoui 10 dnů před Classic Physique Olympia 2019

Na výsledky Mr. Olympia a Olympia 212 Showdown si můžete právě teď vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře jsou ceny věnované společností Extrifit v celkové hodnotě přes 32.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/maxx_charles
www.instagram.com/stevekuclo
www.instagram.com/juandieselmorel
www.instagram.com/samialhadad
www.instagram.com/zanewatson_ifbb
www.instagram.com/aaronpolites
www.instagram.com/ifbb_pro_adolphus_quoida
www.instagram.com/keone_prodigy www.instagram.com/khaledoft1/


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra