Reklama:

Najdi a vyhraj! (36/2019)

4.239 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Letošní Olympie, nejprestižnější soutěž světa v oblasti kulturistiky, se rychle blíží, Joe Weider's Fitness and Performance Weekend začíná už 12. září. Co se ještě nedávno zdálo jako nezáživný a nezajímavý ročník, se nakonec změnilo na možná nejzajímavější Olympii za dlouhá léta. Z letitých soubojů Phil vs. Kai se časem stala tak trochu nuda, a když už na Olympii nezávodil ani Kai, jakési vzrušení mohlo vycházet maximálně z očekávání, jestli "Big Ramy" přijde daný rok konečně ve formě. Letos je situace ale jiná. Na Olympii by neměli být aktuální šampión Shawn Rhoden ani bývalý šampión Phil Heath, dokonce ani vzpomínaní "Big Ramy" a Kai Greene. Ve světle těchto absencí všichni očekávali "Olympii druhé úrovně", otevřenost celé soutěže ale nakonec přinesla nebývalé vzrušení. Ve chvíli, kdy se Mr. Olympia může reálně stát hned několik borců, můžeme počítat s tím, že se závodníci představí v těch nejlepších formách. Taková šance usednout na kulturistický trůn už tu dlouho nebyla. A komu by nestačily úvahy nad tím, jak to nakonec dopadne mezi Brandonem, Roellym, Williamem a Dexterem, má tu ještě Hadiho Choopana, který na Olympii naskočil na poslední chvíli a kterému je předpovídán jak zisk titulu do 212 liber, tak potenciálně i top 3 v open. Vzrušující časy.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Tribulus Terrestris 90 % (60 cps) od společnosti MAXXWIN. Tribulus terrestris (kotvičník zemní) se používal po staletí ve starověkém Řecku, Indii a Africe k omlazení těla, obsahuje vysokou hladinu rostlinných "anabolických steroidů". V každé kapsli najdete 500 mg Tribulu terrestris s obsahem 90 % saponinů, který zaručuje vysokou účinnost. Vhodné nejen pro vrcholové, ale i rekreační sportovce.


Ve kterém městě se letos koná soutěž Mr. Olympia?

Najdi a vyhraj! (36/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterém městě se letos koná soutěž Mr. Olympia?
New York
Washington
Las Vegas
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 05. 09. 2019 v 08:00 a končí 12. 09. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (35/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, v jaké kategorii se letos nebude závodit na Olympii. Správná odpověď zní: kulturistika žen.

Vylosováni byli a knihu Atlas svalů - anatomie z nakladatelství Computer Press obdrží:

  • Filip Pajpach - fpajpach@...com
  • Petra Koudelková - petule.koudel54@...com
  • Stanislav Beláč - finistrubb@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Michaela nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 12. září. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 46 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra