Reklama:

Šest profesionálů v přípravě
na Arnold Classic Europe 2019

6.843 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Je neděle 1. září a to kromě jiného znamená, že nás už pouze dvacet dnů dělí od letošního Arnold Classic Europe. Na již tradičním klání v kulturistice a fitness i letos dostanou prostor IFBB Elite profesionálové a my Vás dnes necháme do přípravy některých z nich!

Mika Sihvonen

Do boje o přízeň rozhodčích se na akci zapojí ti profesionálové mezinárodní federace IFBB, kteří mohou nastupovat v kulturistice mužů open, classic physique, physique mužů, bikiny fitness žen a fitness žen. Začněme u královské kategorie. Na evropském Arnold Classic budou kulturisté závodit v jednom startovním poli bez rozdílů vah a k borcům, kteří se zde pokusí potrápit obhájce loňského vítězství Michala Križánka, se bude řadit třeba úřadující profesionální mistr světa v kategorii do 90 kg Mika Sihvonen.

Finský profík v žádném případě nebude tím nejmohutnějším závodníkem na pódiu, vždyť tři neděle před soutěží vážil 89,8 kg. Ale to neznamená, že by to Barcelony, kde se závody odehrají, měl odlétat bez ambic. "Vím, že tam budou mnohem větší chlapi než já, ale pamatujte, že kulturistika není jenom o objemech. Už jsem mnohokrát prokázal, že nepotřebujete být největší, ale k tomu, abyste vyhráli soutěž, musí být všechno, jak má. Objemy, kvalita, symetrie, tvary, definice a připravenost. Pokud by roli hrála jenom velikost, pak by slon byl králem džungle," uvedl ve vztahu ke svému nadcházejícímu souboji nejenom s Michalem Križánkem Mika.

Mika Sihvonen 3,5 týdne před Arnold Classic Europe 2019

Lorenzo Leeuwe

K robustnějším účastníkům soutěže než Fin bude patřit třeba také Nizozemec Lorenzo Leeuwe, jenž se vloni mezi těžkotonážníky probojoval k titulu vicemistra světa. Kdo se na Arnold Classic Europe umístí výše? Mika, anebo Lorenzo? Inu, uvidíme už brzy.

Lorenzo Leeuwe 3,5 týdne před Arnold Classic Europe 2019

Szymon Łada

Ostatně, do boje o přední příčky kromě Michala Križánka, Miky Sihvonena a Lorenza Leeuweho bude chtít jistě promluvit také Polák Szymon Łada. Ten si, zdá se, pro svůj start na Arnold Classic Europe 2019 chystá špičkovou formu i parádní oblé kvadricepsy!

Szymon Łada 3,5 týdne před Arnold Classic Europe 2019

Andrey Melnikov

Kromě Miky Sihvonena k soutěži nastoupí i několik dalších kulturistů, kteří by jinak svou soutěžní hmotností spadali do kategorie do 90 kg. Jedním z takových borců je i Rus Andrey Melnikov, jenž se letos prezentoval třeba už i vítězstvím z Arnold Classic Africa, kde ovšem závodil právě v devadesátce.

Andrey Melnikov 4 týdny před Arnold Classic Europe 2019

David Henderson

Pokud bychom hledali kandidáta na nejlehčího borce na pódiu, pak bychom jej pravděpodobně našli v Britu Davidu Hendersonovi. Poprvé jsme Vám tohoto závodníka představili v tomto článku, kde jsme kromě jiného zmínili, že se jedná o několikanásobného britského národního šampióna. Připojené snímky jej zachycují při pózování s tělesnou hmotností kolem 80 kg.

David Henderson 5 týdnů před Arnold Classic Europe 2019

Olivier Kremers

Na závěr opustíme kované kulturisty a nabídneme Vám snímky věnované jednomu ze závodníků, kteří na Arnold Classic Europe nastoupí v kategorii classic physique. Je jím Belgičan Olivier Kremers, jenž letos při profesionálním debutu dosáhl na druhé místo z Arnold Classic Africa. V Barceloně na tento výsledek jistě bude chtít navázat.

Olivier Kremers 5 týdnů před Arnold Classic Europe 2019


Foto:
www.instagram.com/mika_sihvonen
www.instagram.com/lorenzoleeuwe
www.instagram.com/officialszymonlada
www.instagram.com/realsteel_official
www.instagram.com/david_henderson_ifbb_elite_pro
www.instagram.com/olivierkremers


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra