Reklama:

Šest profesionálů v přípravě
na Olympia Weekend 2019

7.173 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Nová a svěžejší pódiová produkce i finanční odměny dosahující v celkové výši bezmála 1,4 miliónu dolarů. To jsou některé z lákadel letošního Olympia Weekendu, který se v americkém Las Vegas odehraje už ve dnech 12. až 15. září. Samozřejmě tím nejdůležitějším, k čemu se bude upínat pozornost fanoušků bodybuildingu, budou formy závodníků, ale i z tohoto pohledu se, zdá se, máme na co těšit.

Brandon Curry

Že nás už za několik málo dnů čeká špičková podívaná, napovídají totiž již předsoutěžní formy závodníků. Ta Brandona Curryho je dokonce taková, že americkému filmaři Adamu Silverovi stálo za to vydat se za tímto šestatřicetiletým profíkem do Kuvajtu, aby tu v jednom ze zdejších Oxygen Gymů natočil jeho trénink ramen. V době natáčení Curryho od startu na letošní Olympii, na které podle předpokladů může bojovat o vítězství, dělily asi čtyři týdny. Snímek je publikován ve vysoké kvalitě, a tak si o tom, v jaké fazóně se v okamžiku jeho vzniku Brandon nacházel, můžete udělat celkem slušný obrázek.

Brandon Curry - trénink ramen a pózování 4 týdny před Mr. Olympia 2019

Šampión letošního severoamerického Arnold Classic ve videu kromě jiného prozrazuje, že vítězství na zmiňované jarní soutěži bylo součástí jeho strategie, když mu pomohlo ve světě bodybuildingu vytvořit nadšení právě ve vztahu k jeho nadcházející účasti na Olympii. Na té by se chtěl prezentovat jinou, vylepšenou formou. Jiná ostatně v mnohém byla i jeho příprava, když se jeho hmotnost dlouho nehýbala směrem dolů, ačkoliv se mu forma zlepšovala. Brandon odhaduje, že by na Mr. Olympia mohl závodit s hmotností 114 kg při nejlepší možné formě. To při výšce 170 cm není právě málo.

Steve Kuclo

Steve Kuclo k favoritům na vítězství z letošního ročníku Mr. Olympia sice nepatří, ale jistě bude usilovat o to, aby se na této soutěži poprvé v kariéře probojoval do první šestice. Třeba mu k tomu pomůže i jeho nedávná cesta do Pittsburghu za prezidentem profesionální ligy IFBB Jimem Manionem. I pod jeho dohledem totiž přibližně tři neděle před závody ladil pózování.

Steve Kuclo - pózování 3 týdny před Mr. Olympia 2019

Patrick Moore

Brandon se Stevem na pódiu Mr. Olympia už budou patřit ke zkušeným harcovníkům. Ale také tentokrát ve startovním poli soutěže uvidíme novou krev. K nadějným nováčkům klání bude patřit třeba Patrick Moore, jenž by se díky své stavbě těla mohl hned při své premiérové účasti na Olympii probojovat k nějakému slušnému výsledku. Moudřejší ale v tomto ohledu samozřejmě budeme až po semifinále, které je plánováno na pátek třináctého.

Patrick Moore 2,5 týdne před Mr. Olympia 2019

Arash Rahbar

Olympia Weekend už dávno není pouze o Mr. Olympia, kde závodí těžkotonážníci z kategorie open. Součástí události jsou také soutěže v dalších kategoriích. Borci nastupující v classic physique, ve kterém je hmotnost závodníka omezena ve vztahu k jeho výšce, tak v Las Vegas nastupují v rámci Classic Physique Olympia. Ke kandidátům na nejvyšší příčky zde znovu bude patřit i Arash Rahbar, jenž si pro svůj první start v sezóně podle všeho chystá výbornou formu.

Arash Rahbar 2,5 týdne před Classic Physique Olympia 2019

Jonathan Hambrick

Arash se ve startovním poli Classic Physique Olympia objeví už počtvrté a bude se snažit udržet svou skvělou bilanci, kdy ještě nikdy nechyběl v první pětici. Na soutěži bude platit za jednoho z nejzkušenějších profíků na pódiu. Ale i jeho, stejně jako Curryho s Kuclem, na Olympii letos bude čekat první konfrontace s některými nováčky. K těm slibným díky tomu, jak rychle se zlepšuje, patří třeba Jonathan Hambrick. Přibližně 191 cm vysoký borec se k účasti na vrcholné události sezóny kvalifikoval díky vítězství z Lenda Murray Pro a vše napovídá tomu, že by při své premiéře na Olympii neměl pozornost poutat pouze svými centimetry.

Jonathan Hambrick 2,5 týdne před Classic Physique Olympia 2019

Marvin Cornejo

Další novou tváří, kterou letos uvidíme na pódiu Classic Physique Olympia, bude Marvin Cornejo. Šampión jarního Fit World Pro si tento týden povzdechl, že s ním před účastí na Olympii nikdo nepočítá jako s kandidátem na nějaký zajímavější výsledek, ale kdo ví. Třeba to bude právě nadcházející soutěž, na které se Marvin do povědomí fanoušků kulturistiky napevno vepíše.

Marvin Cornejo 2,5 týdne před Classic Physique Olympia 2019

Na výsledky Mr Olympia a Olympia 212 Showdown 2019 si
na Ronnie.cz budete moci krátce před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny od Extrifitu v celkové hodnotě přes 32.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/patricktmoore
www.instagram.com/kinghambrick
www.instagram.com/cjgetbig


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 34 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra