Reklama:

Osm profesionálů
v přípravě na letošní Olympii!

9.052 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Poslední várku snímků a informací z přípravy profesionálních kulturistů na letošní Olympia Weekend jsme Vám nabídli teprve před několika dny. Jenomže zmíněný vrchol sezóny se bleskově blíží, formy závodníků gradují, a tak jsme tu s podobným článkem znovu. Níže najdete fotografie či videa, prostřednictvím kterých budete moci nahlédnout do přípravy hned osmi špičkových profíků, kteří v současnosti ladí formu pro účast na Mr. Olympia, anebo Olympia 212 Showdown!

Brandon Curry

Brandon Curry dosud na Mr. Olympia skončil nejlépe pátý, přesto je před letošním ročníkem této soutěže dost možná nejvýraznějším favoritem na vítězství. Podíl na tom má hned několik faktorů. K závodům by podle všeho neměli nastoupit Phil Heath, Mamdouh Elssbiay ani Shawn Rhoden, Brandon má přitom za sebou cenné vítězství z jarního Arnold Classic, a navíc se zdá, že se od tohoto svého březnového úspěchu ještě zlepšil. Posouvat se výkonnostně soutěž od soutěže se mu daří zejména díky práci, kterou odvádí pod vedením kuvajtských trenérů v Oxygen Gymu, a právě tam Curryho při pózování zachycují i následující snímky.

Brandon Curry 3,5 týdne před Mr. Olympia 2019

Roelly Winklaar

V síti zmíněných špičkových posiloven svou formu pro start na Mr. Olympia 2019 ladí také Roelly Winklaar, který se vloni na vzpomínané vrcholné akci sezóny dokázal umístit před Brandonem, a tak se ani na něj jako na kandidáta na získání nejprestižnějšího kulturistického titulu nedá zapomínat. Obzvlášť když si i on pro start na blížícím se klání chystá formu jako hrom.

Roelly Winklaar 3,5 týdne před Mr. Olympia 2019

Patrick Moore

Brandon s Roellym představují profesionální kulturisty, kteří se závoděním na Olympii mají bohaté zkušenosti. Takový Patrick Moore, který letos na California Pro vybojoval své první profesionální vítězství, nemá v tomto ohledu zkušenosti zatím vůbec žádné. Ale to neznamená, že by si na nadcházející soutěži měl jít automaticky jenom pro dělené šestnácté místo. Do karet Patrickovi hraje nejenom jeho stavba těla, ale i to, že spolupracuje se zkušeným specialistou na předsoutěžní přípravu Chrisem Acetem, který své svěřence dokáže dovést k opravdu dobré formě. Moore navíc tento týden udělal ten chytrý krok, že se přijel podívat za hlavním rozhodčím Stevem Weinbergerem do Bev Francis Powerhouse Gymu. Ne, že by něco takového mělo hrát v posuzování jeho formy na Olympii nějakou roli. Ale rozhodně se tomuto důležitému muži profesionálního bodybuildingu připomněl a třeba od něj získal i nějakou cennou radu.

Patrick Moore 3,5 týdne před Mr. Olympia 2019

Derek Lunsford

Výraznější prostor než těžkotonážníci od nás dnes dostanou borci z kategorie do 212 liber (96,2 kg), kteří v rámci Olympia Weekendu závodí na Olympia 212 Showdown. K favoritům této soutěže letos patří pouze šestadvacetiletý Američan Derek Lunsford, z jehož přípravy jsme Vám dosud přinášeli především fotografie. Dnes pro Vás máme video, které Vás nechá nahlédnout do jeho nedávného tréninku hrudníku a tricepsů.

Derek Lunsford - trénink hrudníku a tricepsů 5 týdnů před Olympia 212 Showdown 2019

Ahmad Ashkanani

Na boj o přední příčky před Olympia 212 Showdown 2019 jistě pomýšlí také kuvajtský profík Ahmad Askhanani. Níže Vám nabízíme video z jeho tréninku stehen, tedy partie, která je považována za Ahmadovu nejvýraznější slabinu.

Ahmad Ashkanani - trénink stehen 3,5 týdne před Olympia 212 Showdown 2019

Hidetada Yamahishi

Pokud rozvoj a separace kvadricepsů nepatří k Ahmadovým silným stránkám, pak jí rozhodně jsou jeho záda, kterým naopak nechybí vůbec nic. Co by za ně dal třeba takový Hidetada Yamagishi. Právě při tréninku této svalové partie japonského veterána zachycuje připojené video a zřejmě ne náhodou. Ačkoliv je Hidetadovi už šestačtyřicet let, tak v uplynulých měsících dělal vše pro to, aby právě záda na stará kolena ještě zlepšil.

Hidetada Yamahishi - trénink zad 5 týdnů před Olympia 212 Showdown 2019

John Jewett

Věk Hidetady Yamagishiho napovídá, že se zřejmě blíží doba, kdy tento nejlepší japonský kulturista historie bude muset pověsit soutěžní plavky na hřebík. Ale tak už to ve sportu chodí a pódium Olympie ostatně prázdné nezůstane. Dere se na něj nová krev. Zajímavým nováčkem na pódiu Olympia 212 Showdown letos bude třeba takový John Jewett, který na nedávné profesionální show v Tampě předvedl životní formu, díky níž se zde probojoval ke svému prvnímu profesionálnímu vítězství.

John Jewett 3,5 týdne před Olympia 212 Showdown 2019

Oleh Kryvyi

Nových tváří ve startovním poli Olympia 212 Showdown letos najdete celou řadu. A patří k nim také Ukrajinec Oleh Kryvyi. Podobně jako John Jewett přitom má dostatečné kvality na to, aby na Olympii hned při své první účasti mohl bojovat o slušný výsledek, samozřejmě za předpokladu, že se mu po náročné sezóně podaří udělat dobrou formu. Zda tomu tak bude, uvidíme už brzy!

Oleh Kryvyi 3,5 týdne před Olympia 212 Showdown 2019

Na výsledky Mr Olympia a Olympia 212 Showdown 2019 si
na Ronnie.cz budete moci krátce před závody vsadit v tipovací soutěži.
Ve hře budou ceny od Extrifitu v celkové hodnotě přes 32.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/brandon__curry
www.instagram.com/larrywheels
www.instagram.com/patricktmoore
www.instagram.com/johnjewett3
www.instagram.com/olehkryvyi


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra