Reklama:

Najdi a vyhraj! (33/2019)

4.407 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Člověk je pořád zmítaný nějakými pocity. Jednou se cítíte dobře, vykračujete si a máte pocit, že Vám svět leží u nohou, a jindy se plížíte ulicí jako spráskaný pes a hledíte do země. Někdo je psychicky silnější a někdo zase slabší. Já jsem tak půl na půl. Můžu říct, že jsem třeba nikdy moc nepochopil, jak může mít někdo takový strach, co si o něm budou ostatní myslet, že mu to zabrání v tom, aby se odhodlal jít do fitka a začal cvičit. Hubnout, nebo přibírat, jak kdo potřebuje.

O to víc mě ale zaskočilo, když jsem se teď skoro po měsíční pauze, kdy mě trápila jakási vleklejší viróza či co, chystal konečně znovu do fitka na první opatrný trénink a ejhle! Hlavou se mi začaly honit myšlenky, jak teď vypadám špatně, kolik jsem shodil, že se chystám odjet jen nějaký superlehký důchodcovský trénink a co ostatní na to. Samozřejmě jsem se tomu nepoddal, cvičit jsem šel, nebylo to vůbec tak zlé a nikdo neřešil nic. Hlava někdy dokáže s člověkem pěkně zamávat, a pokud se na Vaše emoce dokážete podívat jakoby nezúčastněně zvenčí, může to být i docela zajímavé sledovat, důležité ale je nenechat se tím ovládnout.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 100 % Whey Protein (500 g) od společnosti Nutrend. 100 % Whey Protein představuje spojení prvotřídních surovin a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. Základ produktu tvoří prémiový ultrafiltrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC) a nejčistější forma izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI) vyrobená metodou cross-flow microfiltration (CFM).


Který kulturista letos obdržel zvláštní pozvánku na Mr. Olympia?

Najdi a vyhraj! (33/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Který kulturista letos obdržel zvláštní pozvánku na Mr. Olympia?
Jay Cutler
Cedric McMillan
Lukáš Osladil
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 15. 08. 2019 v 08:00 a končí 22. 08. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (32/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který muž letos celkově zvítězil na CrossFit Games. Správná odpověď zní: Mathew Fraser.

Vylosováni byli a Multi Vitamins & Minerals (60 tbl) od společnosti My Identity obdrží:

  • Andrea Nováková - andrea.cher73@...com
  • Martin Doležal - dolezalmpodebrady@...cz
  • Helena Tajčová - helena.tajcova@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 22. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra