Reklama:

Gladiator Race (Josefov) 2019 - pozvánka

2.209 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Více než 300 miliónů cihel. Důmyslný obranný systém využívající vodních toků a nerovností terénu. To je pevnostní město Josefov z konce 18. století. Tehdejší vojenskou posádku zde od 30. srpna do 1. září vystřídají gladiátoři OCR závodu Gladiator Race!

Pro stovky závodníků organizátoři připraví trať plnou překážek, vedenou skrze podzemní chodby, pevnostní valy i opuštěné budovy, a nikdo nic zadarmo nedostane! Pevnostní město je strategicky umístěno na návrší nad řekou Metují. Nouze o prudké seběhy, bahnitá stoupání a nespočet vodních překážek tak rozhodně nebude. Do hry může navíc promlouvat počasí, které zdejší místo s historickým nádechem umí během okamžiku proměnit v drsnou tvář nevybíravého charakteru.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Jak jsme si u Gladiator Race již zvykli, bude závod samotný obsahovat dvě tratě - o délce 8+ kilometrů s 25+ překážkami a kratší trať nočního závodu na 3+ kilometry s 10+ překážkami. Pro malé gladiátory bude připraveno několik dětských verzí závodu (zde je varianta tratě na 1 a 2 kilometry se 7+ nebo 12+ překážkami).

Na přelomu srpna a září bude v Josefově rušněji, než je po většinu roku běžné. Majestátní pevnost díky OCR překážkám vždy nabývá podoby, jakoby tam odjakživa patřily. Proto si nenechte ujít šanci zazávodit si na tomto jedinečném místě nebo být součástí Gladiator Race jen jako divák.

Gladiator Race Josefov je součástí seriálu závodů Gladiator Race Triumphalis a proběhne pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D., a starosty města Jaroměř Ing. Jiřího Klepsy.

Více na gladiatorrace.cz/zavody/josefov.html.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra