Reklama:
Zbývá už jen 80 ks kusů!
100 % Whey Protein + 500 g zdarma, vyberte si z 11 příchutí dříve, než dojdou zásoby! Více zde.

Mistrovství České republiky v OCR 2019 - pozvánka

1.791 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Špička české OCR scény se již brzy utká v Harrachově o titul mistra republiky! Od 23. do 25. srpna zde v rámci 3. ročníku Mistrovství České republiky v OCR budeme moci sledovat závodníky hned na několika tratích. V pátek vše odstartuje krátká trať na 3 km v kombinaci s cca 12 překážkami (start v 16:30), kterou bude následovat sobotní hlavní závod na 15 km a cca 40 překážek (start v 10:00). V neděli se na start postaví tříčlenná družstva týmových štafet, které jsou pro diváka zajímavé i tím, že závodníci v týmu musejí mimo jiné u jistých překážek vzájemně spolupracovat (start v 8:30).

Stejně jako vloni je i letos mistrovství zasazeno do obtížného terénu v okolí slavných skokanských můstků. Prudká stoupání, rychlé seběhy. O náročnější pasáže rozhodně nouze nebude a cílovou "rovinku" můžeme očekávat opět na skokanském můstku!

Do složení překážek bude promlouvat řada předních českých tvůrců OCR závodů. Organizační tým mistrovství, OCRA (asociace extrémních překážkových závodů ČR), do hry navíc přivádí hned několik překážek z polské série Barbarian Race, jejichž překážky se letos objevily i na Mistrovství Evropy v OCR.

Mistrovství ČR v OCR 2019 je závodem otevřeným. To znamená, že kromě profíků se jej může zúčastnit kdokoliv. Rčení, že "nejlepší trénink je závod", platí v tomto případě dvojnásob. Pokud si někdo až tolik na závodění nevěří, vůbec nevadí! Organizátoři pamatují i na tyto soutěžící a novou kategorií "for fun" jim dávají možnost absolvovat závod bez trestů za neúspěšné provedení překážky (zde je vykonání tzv. hendikepu zcela dobrovolné). Třídenní klání bude navíc vyšperkováno novým závodem Ninja Race na 50 - 100 metrů v kombinaci s 6 - 10 překážkami.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory (15km trať + štafeta), můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Lákají Vás extrémní závody? Rádi překonáváte všemožné i nemožné překážky? Pak je toto mistrovství právě pro Vás! Neřešte, jestli to zvládnete, nebo ne. O tom to není! Zvedněte se jednoduše od telky, opusťte na víkend svět Facebooku a Instagramu a přijďte si závodit, zatrénovat, nebo jen zafandit s rodinkou na čerstvý vzduch horského prostředí Harrachova! Těšíme se na Vás!

Více na webových stránkách ocra-cz.cz.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Majka (11:31) • Píšu e-maily, ale že jste to Vy, můžete rovnou na redakce@ronnie.cz. :) Nezapomeňte tel...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
Zodiak411 (11:05) • S tím gynem je to diskutabilní. Někdy postihují a někdy ne. Ale osobně si myslím, že po...
magazínVýsledky tipovací soutěže: Wings of S...
Zodiak411 (10:32) • Děkuju moc za ceny :) Jsem rád, že mi tip konečně vyšel po dvou letech :) Chtěl bych se...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
xroll (10:17) • A pokud by si nechal gynekomastii odstranit bylo by to ok? Ne každý kdo sype má gynekom...
magazínGP Ostrava 2019 - fotogalerie
ezio (09:00) • Absolutní vítěz kondiční kulturistiky s gynekomastií? rozhodčí a pořadatelé by se měli...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra