Reklama:

Najdi a vyhraj! (32/2019)

5.809 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Kolik si myslíte, že měří na výšku nejsilnější muž světa s rekordním 500kg deadliftem Eddie Hall? Osobně se přiznám, že na mě vždycky působil jako takový podsaditý a zavalitější chlapík, který to má díky svému nižšímu vzrůstu a krátkým, baculatým ručičkám snazší u tlakových disciplín. Tenhle můj dojem jen umocňoval fakt, že oproti dalším strongmanům světové špičky byl vždycky o poznání menší. V žádném případě mě tedy nenapadlo, že by mohl být vyšší než já (mrzkých 186 cm). Pak jsem ovšem kdesi zahlédl, že Eddie měří 190 cm, takže se z něj rázem v mých očích stal z podsaditého britského trpaslíka monstrózním čahounem, který se svými 160 kg musí působit jako hotový kolos. Vše je relativní, a pokud jste zvyklí sledovat videa Briana Shawa nebo Hafthora Bjornssona, snadno podvědomě přijmete, že měřit přes 2 metry je vlastně naprosto běžné a normální. Tak sorry, Eddie.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Multi Vitamins & Minerals (60 tbl) od společnosti My Identity, vyváženou kombinaci esenciálních vitamínů a minerálních látek, navíc doplněnou o bioaktivní extrakty bylin. Účinek běžných vitamínů a minerálů je v tomto produktu podpořen vysoce koncentrovaným extraktem z rakytníku ve farmaceutické kvalitě. Kombinace extraktu byliny a běžných látek s antioxidačním působením je velmi účinná a oblíbená i mezi odborníky z oblasti farmacie.


Který muž letos celkově zvítězil na CrossFit Games?

Najdi a vyhraj! (32/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Který muž letos celkově zvítězil na CrossFit Games?
Rich Froning
Jason Khalipa
Mathew Fraser
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 08. 08. 2019 v 08:00 a končí 15. 08. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (31/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik let je Arnoldu Schwarzeneggerovi. Správná odpověď zní: 72 let.

Vylosováni byli a předtréninkový produkt s kreatinem LevroPump (360 g) + LevroMono (300 g) obdrží:

  • Michal Bezouška - michal019@...cz
  • Jan Krušina - xkrusina@...com
  • Tomáš Trněný - t.trneny@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Lenka nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 15. srpna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 88 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra