Reklama:

Gladiator Race Run (Pardubice) 2019 - pozvánka

3.687 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Před rokem se v rámci Sportovního parku v Pardubicích uskutečnil i závod Gladiator Race Run Pardubice. Zúčastnilo se ho tehdy 920 dospělých závodníků a 420 dětí. Prvotní obavy z velkého provozu na Sportovním parku v kombinaci s velkou sportovní akcí se rozplynuly a ihned po skončení prvního ročníku bylo jasné, že příští rok se bude akce opakovat. Nadšení byli nejen organizátoři Sportovního parku a Gladiator Race, ale hlavně závodníci i diváci, kteří přišli. Letos už je nad slunce jasné, že počty závodníků budou ještě vyšší.

Závod otevře svůj startovní koridor 11. srpna 2019 v dopoledních hodinách pro malé gladiátory a kolem poledne potom 4,5km trať s více než 20 překážkami okusí kategorie dospělých. Na každého gladiátora v cíli čeká medaile a před startem bohatý startovní balíček s dárky. Děti se mohou těšit na hrací kartu do Sportovního parku, tyčinku Corny a minerální vodu DrWitt. Dospělí navíc místo hrací karty obdrží Hemato krém Alpa na podlitiny a sedmidenní kúru kolagenu od Colafitu. Trasa stejně jako v loňském roce povede sportovním parkem, závodníci se zchladí v Labi i v Chrudimce a užijí si krásné běžecké úseky kolem zámku.

V rámci doprovodného programu k závodu bude připravena i ČSOB Pojišťovna dětská zóna, která bude otevřena nejen pro účastníky závodu, a pro dospělé budou po celý den probíhat soutěže o elektroniku od Niceboy.

Registrace do závodu na místě budou možné i v den závodu do všech kategorií. Veškeré informace k závodu naleznete na webových stránkách.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra