Reklama:
Arašídové máslo 1000 g + 500 g ZDARMA!
Pochutnejte si na jemné nebo křupavé variantě másla Big Boy! Více zde.

Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019: výsledky a fotografie (den 2.)

31.127 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Letošní sezóna v profesionální lize IFBB Jima Maniona vrcholí. Víkend 2. a 3. srpna byl tím posledním, na kterém závodníci mohli bojovat o kvalifikaci na Olympia Weekend 2019, když na všech soutěžích, které se odehrají v nadcházejících týdnech, už bude ve hře postup na Olympii pořádanou v roce 2020. Ačkoliv se v sobotu závodilo i v Sao Paulu na Musclecontest Brazil Pro, na ty nejdůležitější boje došlo na Floridě v rámci dvanáctého ročníku Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro. V devíti kategoriích se této soutěže během dvou dnů zúčastnilo kolem tří stovek profíků, z nichž notná část doufala v to, že si zde na poslední chvíli dokáže postup na Olympii zajistit.


Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - kulturistika mužů open

Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019: výsledky a fotografie (den 1.)

Nejinak tomu bylo i v kulturistice mužů open, ve které zabojovat o postup na pětapadesátý ročník Mr. Olympia určitě chtěli minimálně Charles Griffen, Iain Valliere, Luke Sandoe, Lukáš Osladil a Milan Šádek. Matematika však ve chvíli, kdy se přímo na Olympii kvalifikuje pouze vítěz a z žebříčku postoupí jen tři nejlepší, byla neúprosná a bylo jasné, že někteří z těchto borců budou z Tampy odjíždět zklamaní. Obzvlášť když si právě tyto závody k boji o své devětadvacáté vítězství mezi profesionály zvolil legendární Dexter Jackson, u nějž se nedalo předpokládat, že by se umístil mimo top 5. Bylo téměř jisté, že některého ze zmíněné skupiny profíků právě Dexter z bodované první pětice odsune.

Oba naši kulturisté k soutěži nastupovali v trochu jiné situaci. Šance Milana Šádka na kvalifikaci byla spíše teoretická, ale postup na takovou soutěž, jakou je Olympie, představuje něco tak výjimečného, že za to stojí bojovat, dokud existuje naděje. Lukáš byl proti tomu v o něco komfortnější pozici, jenomže spoléhat se na to, že se pro něj výhodně v Tampě umístí nejenom Milan, ale také Luke s Iainem, by přeci jenom bylo příliš riskantní, a tak i jeho účast na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro měla smysl.

První semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů open na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019


Semifinálová vyvolávání:
1.Jackson, Mostafa, Osladil, Šádek, Sandoe, Valliere
2.Clahar, Gordon, Griffen, Haywood, Smith, Thomas
3.Diaz, Hamilton, Middleton, Nataf, Reese, Rodriguez, Romero, Williams
4.Mostafa, Osladil, Šádek, Valliere
5.Jackson, Sandoe

O tom, jak to s nadějemi závodníků na postup na Olympii bude, dost napověděl průběh semifinále. Skvělou zprávou pro českou kulturistiku bylo, že hned v prvním vyvolávání dopoledního prejudgingu dostali prostor oba naši borci, které na pódiu doplnili Luke, Dexter, Iain a také Hassan Mostafa. Uprostřed řady po celou dobu pózovali Jackson se Sandoem, kteří tak sváděli souboj o vítězství. Na pozici číslo tři a čtyři zprvu stáli Mostafa s Vallierem, což se dalo číst i tak, že v tu chvíli Lukáš Osladil s Milanem Šádkem byli na pátém a šestém místě. Mohlo tak teoreticky dojít i k nešťastné situaci. Když by se stalo, že by Milan skončil pátý, Lukáš šestý a Luke Sandoe by nezvítězil, na Olympii by se nekvalifikoval ani jeden z našich. Brzy se však ukázalo, že na tento scénář nedojde. Hassan Mostafa z boje o třetí místo vypadl a sváděli jej Lukáš Osladil s Iainem Vallierem.

Dexter Jackson - volná sestava na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Ale vraťme se ještě k souboji Luka Sandoa a Dextera Jacksona o první místo. Jackson, jenž se bezpochyby řadí do velmi úzkého okruhu nejlepších kulturistů všech dob, na pódium nastoupil jednoznačně v lepší formě než tomu bylo na loňské Olympii. Byl ostrý jako břitva, zdálo se, že zlepšil separaci i plnost kvadricepsů, nabídl bezkonkurenční svalovou vyzrálost a především detaily, které mu jeho dnešní největší soupeř mohl jenom tiše závidět. Pokud Dexter nechal v něčem Lukovi dveře otevřené, tak to byla kontrola břišních svalů. V té měl tento šampión Mr. Olympia z roku 2008 tentokrát rezervy. Přednosti borce, který letos v listopadu oslaví už padesáté narozeniny, však tuto jeho slabinu zcela vykompenzovaly. Jackson Sandoa v Tampě porazil a ještě tak o něco posunul svůj vlastní rekord v počtu profesionálních vítězství.

Luke Sandoe - volná sestava na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

V posledních týdnech se často hovořilo o tom, že Dexter prožívá svou poslední soutěžní sezónu. Nemusí tomu ale tak být. Druhý nejstarší kulturista, který kdy dokázal zvítězit na profesionální soutěži v kategorii open, se totiž před soutěží na toto téma rozhovořil, a kdy odejde ze sportu, stále není jasné. Ano, původně uvažoval o tom, že letos opravdu skončí, jenomže to bylo ve chvíli, kdy byl jeho specialista na předsoutěžní přípravu George Farah vážně nemocný a nemohl za Dexterem dojíždět na soutěže. Nyní už je George svému nejúspěšnějšímu svěřenci opět naplno k dispozici. Jackson navíc znovu obnovil i spolupráci s trenérem Charlesem Glassem a tomuto osvědčenému týmu se zkrátka daří. Důkazem budiž Dexterova dnešní forma. Zda tento Američan, který se může chlubit neobyčejnou kulturistickou dlouhověkostí, letos opravdu skončí se závoděním, se tedy teprve ukáže. Svou roli v tom jistě bude hrát i jeho umístění na Olympii, kde by při takřka jisté neúčasti Phila Heatha a Shawna Rhodena a při už jisté absenci Mamdouha Elssbiaye měl patřit nejméně ke kandidátům na umístění v první pětici. Dexter má ale ambice mnohem vyšší a můžete si být jisti, že k soutěži nastoupí s cílem zvítězit!

Lukáš Osladil - volná sestava na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Možná se ptáte, kdo že je ten historicky nejstarší vítěz soutěže v kulturistice mužů open. Inu, samozřejmě Albert Beckles. Ten v závislosti na tom, zda je pravdivý údaj, že se narodil v roce 1930, anebo je naopak pravda, že to bylo v roce 1938, na Niagara Falls Pro Invitational 1991 zvítězil buď ve věku 60 let a 288 dnů, anebo 52 let a stejného počtu dnů. Zpět ale do dnešní doby a na Floridu. Třetí místo za dvojicí Jackson - Sandoe vybojoval ve své letošní nejlepší formě závodící Iain Valliere. Výsledek je pro něj krutý, kvalifikace na Olympii mu unikla o jediný bod. Jinak se ale Iain určitě nemá za co stydět. V Tampě předvedl výborné vystoupení, na čemž má podíl i to, že pro letošní sezónu viditelně zapracoval na pózingu.

Milan Šádek - volná sestava na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Čtvrté místo ve výsledkové listině už patří Lukášovi Osladilovi. Pro českého profíka tento výsledek znamená, že se díky němu posunul na první místo kvalifikačního žebříčku a má možnost se počtvrté v řadě zúčastnit Mr. Olympia. To už je něco, co se podaří opravdu minimu borců, a je to obrovský úspěch! Páté místo ve své nováčkovské profesionální sezóně vybojoval monstrózními kvadricepsy disponující Hassan Mostafa, šestou příčku si pak domů z Tampy veze ve velmi dobré formě závodící Milan Šádek. Kvalifikace na Olympii mu sice unikla, ale probojovat se v takové konkurenci do nejlepší šestice rozhodně nepředstavuje špatný výsledek, ačkoliv Milan samozřejmě pomýšlel ještě na vyšší příčky. Celkově má za sebou náš profík výbornou sezónu a mohla být ještě lepší, nebýt poněkud sporných výsledků z evropských profesionálních soutěží.


Výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - kulturistika mužů open:

  1. Dexter Jackson*
  2. Luke Sandoe
  3. Iain Valliere
  4. Lukáš Osladil
  5. Hassan Mostafa
  6. Milan Šádek
  7. Charles Griffen
  8. Joel Thomas
  9. Phillip Clahar
  10. Shawn Smith
  11. Ronald Gordon
  12. Dorian Haywood
  13. Camilo Diaz
  14. Manuel Romero
  15. Keith Williams
  16. Alexandre Nataf
  16. Ambrose Middleton
  16. Jameil Hamilton
  16. Steven Reese
  16. Carlos Rodriguez

* kvalifikace na Mr. Olympia 2019


Kulturistika mužů open na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Více fotografií z Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia 2019 k 3. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Shawn Rhoden** USA Mr. Olympia 2018 1.
Phil Heath USA Mr. Olympia 2018 2.
Roelly Winklaar Curaçao Mr. Olympia 2018 3.
William Bonac Nizozemsko Mr. Olympia 2018 4.
Brandon Curry USA Mr. Olympia 2018 5.
Dexter Jackson USA Mr. Olympia 2008 1.
Clarence DeVis Belgie George Farah Classic 2018 1.
Max Charles USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Steve Kuclo USA Indy Pro 2019 1.
Juan Morel USA Arnold Classic S. America 2019 1.
Joshua Lenartowicz Austrálie Bigman Weekend Pro 2019 1.
Patrick Moore USA California Pro 2019 1.
Jonathan Delarosa USA Puerto Rico Pro 2019 1.
Nathan De Asha Velká Británie The Battle of Britain Pro 2019 1.
Michael Lockett USA Wings of Strength Chicago 2019 1.
Hadi Choopan Írán Vancouver Pro 2019 1.
Mohamed Shaaban Egypt Portugal Pro 2019 1.

**Shawn Rhoden obviněn ze znásilnění a doživotně zbaven práva závodit na Olympii!

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži
** nezúčastní se

Kulturistika mužů open - žebříček pro sezónu 2019 k 3. srpnu:

p. jméno stát body
1. Lukáš Osladil Česká republika 26
2. Luke Sandoe Velká Británie 24
3. Akim Williams USA 23
4. Iain Valliere Kanada 22
5. Cedric McMillan USA 16
6. Milan Šádek Česká republika 13
6. Josh Wade USA 13
8. Essa Obaid Dubaj 11
9. Samson Dauda Velká Británie 10
10. Rafael Brandao Brazílie 9
10. Eddie Bracamontes USA 9
12. Hassan Mostafa Egypt 8
13. Pavel Beran Česká republika 6
13. Andrea Presti Itálie 6
13. Luis Rodriguez USA 6
13. Joe Seeman Kanada 6
13. James Hollingshead Velká Británie 6
13. Charles Griffen USA 6
19. Andrea Muzi Itálie 5
19. Quinton Eriya Kanada 5
21. Tim Budesheim Německo 4
21. An Nguyen USA 4
23. Derek Upshaw USA 2
23. Florian Poirson Francie 2
25. Mohsen Samadi Írán 1
25. Brad Rowe USA 1
25. Lukas Wyler Švýcarsko 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - kulturistika žen

Pokud soutěž měla fantastického vítěze v kulturistice mužů open, pak měla i neméně působivou šampiónku v kulturistice žen. Dánka Helle Trevino byla od prvních chvil na pódiu jasnou vítězkou, když na scénu přinesla naprosto všechno. Nabídla parádní objemy, optimální kombinaci plnosti a tvrdosti svalů, výbornou úpravu pokožky a sebevědomou prezentaci, kterou jakoby říkala: "Podívejte se, přišla jsem sem vyhrát!"

Finále v kulturistice žen na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Výbornou kulturistku představovala i ve výsledkové listině druhá Pauline Nelson, na kterou si možná někteří vzpomenete jako na někdejší sparing partnerku Kaie Greena. S ohledem na to, že před soutěží měla Helle Trevino kvalifikaci na vrcholnou událost sezóny pro ženskou kulturistiku, Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships, již jistou, je pravděpodobné, že se na ní díky výsledku z Tampy nominovala právě Pauline. Třetí místo na dobře a na poměry ženské kulturistiky početně obsazené soutěži brala Janeen Lankowski, za kterou se ke čtvrté příčce probojovala poněkud překvapivá členka startovního pole Michaela Aycock, která dosud působila v ženském physique. Jako poslední se do nejlepší pětice vešla Silvia Matta.


Výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - kulturistika žen:

  1. Helle Trevino*
  2. Pauline Nelson
  3. Janeen Lankowski
  4. Michaela Aycock
  5. Silvia Matta
  6. Marla Merrithew
  7. Ladawn Mcday
  8. Irene Andersen
  9. Kahla Bullemor
  10. Tara Silzer
  11. Hailey Mcgrath
  12. Natalia Kovaleva
  13. Tischa Thomas
  14. Marcela Venegas
  15. Maria Flores
  16. Amy Sutter
  16. Jody May
  16. Mary Cain

* kvalifikace na Wings of Strength's Rising Phoenix World Championships 2019. Kompletní seznam jme kvalifikovaných závodnic na zmíněnou soutěž Vám přineseme v nejbližších dnech.


Kulturistika žen na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Více fotografií z Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - physique žen

V ženském physique se do boje o poslední volné přímé postupové místo na Olympia Women's Physique Showdown 2019 zapojilo neuvěřitelných třiačtyřicet závodnic! Vítězství a kvalifikaci na vrchol sezóny nakonec vybojovala Sheila Bleck, která se pro letošní sezónu rozhodla vyměnit kulturistiku žen právě za physique, a zatím se jí v pro ni nové kategorii daří stejně tak dobře, jako tomu bylo v té bývalé. Do první pětice se kromě Sheily dále vtěsnaly Anne-Lorraine Mohn, Jeannie Feldman, Desunka Dawson a Sheena Ohlig, která se k závodění v Tampě vrátila po pětileté odmlce.


Výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - physique žen:

  1. Sheila Bleck*
  2. Anne-Lorraine Mohn
  3. Jeannie Feldman
  4. Desunka Dawson
  5. Sheena Ohlig
  6. Patricia Gosselin
  7. Lee-Anne Temnyk
  8. Rachael Loftis
  9. Sherry Priami
  10. Caroline Dos Santos
  11. Trish Wood
  12. Geraldine Morgan
  13. Katherine Hall
  14. Reshanna Boswell
  15. Kimberly Rieck
  16. Angela Debatin
  16. Ashley Bader
  16. Bianca Scott
  16. Cara Baruth
  16. Cassandra Floyd
  16. Christine Porter
  16. Dana Shemesh
  16. Danielle Lazaro
  16. Elizabeth Bradshaw
  16. Farrah Faulkner
  16. Felecia Murray
  16. Indrell Thomas
  16. Isabelle Jackson
  16. Jennifer Faccinto
  16. Jonquil Baugh
  16. Kasia Topor
  16. Lenka Ferecukova
  16. Luciana Esquilin
  16. Lynn Caron
  16. Mariola Sabanovic-Suarez
  16. Nadia Capotosto
  16. Orlandina Balan
  16. Rachel Aronson
  16. Renee Barnhill
  16. Roxanne Edwards
  16. Stephanie Simmons
  16. Tannaz Malekzadeh
  16. Tina Black

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2019


Physique žen na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Více fotografií z Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown 2019
k 3. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Natalia Abraham Coelho USA W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2018 1.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2018 3.
Jennifer Taylor USA Olympia W. P. Showdown 2018 4.
Heather Grace USA Olympia W. P. Showdown 2018 5.
Tomefafa Ameko USA Legion Sports Fest Pro 2018 1.
Laura Pintado Španělsko WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Margita Zámolová Česká republika Puerto Rico Pro 2019 1.
Delane Hart USA Optimum Classic Pro 2019 1.
Laura Hays USA Omaha Pro 2019 1.
Sarah Villegas USA B. L. Atlantic Coast Pro 2019 1.
Mayla Ash USA San Jose Pro 2019 1.
Valentina Mishina Rusko Wings of Strength Chicago 2019 1.
Sheikha Nguyen Singapur Vancouver Pro 2019 1.
Ivie Rhein USA Portugal Pro 2019 1.
Brittany Watts USA Prestige Crystal Cup Pro 2019 1.
Sheila Bleck USA Tampa Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček k 3. srpnu 2019:

p. jméno stát body
1. Anne Lorraine Mohn Francie 19
2. Jeannie Feldman USA 13
2. Reshanna Boswell USA 13
4. Penpraghai Tiangngok Thajsko 12
5. Patricia Gosselin Kanada 11
6. Sheronica Henton USA 10
7. Desunka Dawson USA 9
8. Michaela Aycock USA 7
8. Eleonora Dobrinina Kanada 7
8. Claudia Diaz USA 7
11. Caroline Alves dos Santos Brazílie 6
11. Marjorie Beck USA 6
11. Brooke Walker USA 6
14. Rachael Loftis USA 5
14. Sheena Ohlig USA 5
16. Candice Carr Trinidad a Tobago 4
16. Jessica Mckenzie USA 4
16. Priscila Cavilha Brazílie 4
16. Katherine Hall USA 4
20. Trisha Vezirian USA 3
20. Robyn Mays USA 3
20. Trish Wood USA 3
20. Alyssa Coppolino Kanada 3
20. Corinne Ingman Velká Británie 3
25. Ashley Fuller USA 2
25. Donna Murphy Velká Británie 2
25. Katie Lee USA 2
25. Christina Bitner USA 2
25. Isabel Martins Baiao Potugalsko 2
25. Lee-Anne Temnyk Baiao Austrálie 2
25. Isabelle Jackson USA 2
32. Petra Štruncová Česká republika 1
32. Carmen Tocheniuk Kanada 1
32. Liudmila Mikhailovskaia Rusko 1
32. Evangaline Belton USA 1
32. Donna Jones USA 1
32. Denise Cadenas USA 1
32. Autumn Swansen USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - fitness žen

Fitness žen představuje extrémně náročnou disciplínu, když závodnice musejí skloubit připravenost s volnou sestavou, ve které nechybí silové, gymnastické a akrobatické prvky. O to působivější je skutečnost, že se v Tampě k vítězství probojovala dvaačtyřicetiletá Jennifer Worth. Trojnásobná medailistka Fitness Olympia z let 2000 až 2002 se díky dosaženému výsledku znovu kvalifikovala na Olympii a bude zajímavé sledovat, jak si zde v konkurenci mladších soupeřek letos povede. Na dalších předních příčkách se umístily Marta Aguiar, Katrina Wright, Michelle Gales a Rene Brosch.


Výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - fitness žen:

  1. Jennifer Worth*
  2. Marta Aguiar
  3. Katrina Wright
  4. Michelle Gales
  5. Rene Brosch
  6. Toni Wheeler
  7. Shannon Siemer
  -. Viko Newman

* kvalifikace na Fitness Olympia 2019


Fitness žen na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Více fotografií z Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2019 k 3. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Jeanine Taddeo USA Europa Phoenix Pro 2018 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada W. of Strength Arizona Pro 2018 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2018 1.
Myriam Capes Kanada Fitness Olympia 2018 3.
Missy Farrell Kanada Fitness Olympia 2018 4.
Bethany Wagner USA Fitness Olympia 2018 5.
Darrian Borello USA WoS Romania M. Fest Pro 2018 1.
Tiffany Chandler USA Puerto Rico Pro 2019 1.
Jodi Boam Kanada Toronto Pro Supershow 2019 1.
Jaclyn Baker USA Miami Muscle Beach Pro 2019 1.
Liudmila Somkina Rusko Wings of Strength Chicago 2019 1.
Sara Kovach USA Vancouver Pro 2019 1.
Minna Pajulahti Finsko Kai Greene Classic 2019 1.
Jennifer Worth USA Tampa Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - žebříček k 3. srpnu 2019:

p. jméno stát body
1. Tamara Vahn Kanada 21
2. Marta Aguiar Uruguay 19
3. Kate Errington Velká Británie 17
4. Kristy Fenter-Avery USA 8
4. Alison Amos Velká Brtiánie 8
6. Katrina Wright Kanada 7
7. Veronic Comtois Kanada 6
7.. Dominique Matthews Kanada 6
7.. Michelle Gales USA 6
10. Allison Ethier Kanada 5
10. Alison Burns USA 5
10. Rene Brosch USA 5
13. Kristine Duba USA 4
13. Aurika Tyrgale USA 4
15. Mou Cong Čína 3
15. Carolina Frausto USA 3
15. Lauren Carre Velká Británie 3
15. Martina Bianchini Itálie 3
19. Annaleise Varga Austrálie 1
19. Regina Booker USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - bikiny fitness žen

Bikiny fitness žen představuje kategorii, ve které letos podle pravidel ani vítězství ze soutěže nestačilo ke kvalifikaci na Olympii. Zlatá medailista závodů si vždy, stejně jako další členky první pětice, měla připsat pouze po několika bodech do kvalifikačního žebříčku. Z něj se pak na vrchol sezóny mělo nominovat dvacet nejlepších závodnic v konečném pořadí. V Tampě nejvýrazněji a poněkud překvapivě zabodovala Norka Maureen Blanquisco, kromě které na body dosáhly také Romina Basualdo, Casey Samsel, Gina Scafoglio a Jasmine Fernandez. Gina Scafoglio mezi profesionálky přitom zamířila teprve před týdnem díky svému úspěchu z NPC USA.


Výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019 - bikiny fitness žen:

  1. Maureen Blanquisco
  2. Romina Basualdo
  3. Casey Samsel
  4. Gina Scafoglio
  5. Jasmine Fernandez
  6. Amy Landry
  7. Lauren Dannenmiller
  8. Phoebe Hagan
  9. Alessia Facchin
  10. Angela White
  11. Alexandria Ross
  12. Juli Lopez
  13. Lucia Malavaze
  14. Jasmine Williams
  15. Angie Garcia
  16. Amanda Cording
  16. Ashley Jenelle
  16. Bethany Bartlett
  16. Brenda Santiago
  16. Brigette Gold
  16. Brittany Hamilton
  16. Dianet Pereda
  16. Elisa Ayala
  16. Eng Jarriel
  16. Gina Sardina
  16. Harriet Davis
  16. Karina Constantino Durzo
  16. Katie Kopfle
  16. Kimberly Shay
  16. Lauren Adams
  16. Liana Martinez
  16. Lisbeth Marquez
  16. Miriam Jenkins
  16. Rachael Oberst
  16. Raquel Long
  16. Saroj Perera
  16. Stephanie Sequeira
  16. Theresa Miller
  16. Wendy Cao


Bikiny fitness žen na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Více fotografií z Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2019 k 3. srpnu:

jméno stát soutěž um.*
Angelica Teixeira USA Bikini Olympia 2018 1.
Lauralie Chapados Kanada Bikini Olympia 2018 2.
Janet Layug USA Bikini Olympia 2018 3.
Elisa Pecini Brazílie Bikini Olympia 2018 4.
Ashley Kaltwasser USA Bikini Olympia 2018 5.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Bikiny fitness žen - žebříček pro sezónu 2019 k 3. srpnu:

p. jméno stát body
1. Priscila Leimbacher Švýcarsko 48
2. Marcia Goncalves Brazílie 47
3. Maureen Blanquisco Norsko 40
4. Jennifer Ronzitti USA 35
5. Jennifer Dorie Kanada 33
5. Kim Gutierrez Chile 33
7. Beatriz Biscaia Portugalsko 32
8. Etila Santiago Brazílie 31
9. Francesca Stoico Itálie 30
10. Cristobalina Pajares Torres Španělsko 29
11. Camile Periat USA 28
11. Jessica Palmer USA 28
13. Karina Skowronska Velká Británie 27
13. Eli Fernandez Mexiko 27
13. Breena Martinez USA 27
13. Jourdanne Lee USA 27
13. Monica Ellis USA 27
18. Mariella Pellegrino Itálie 26
19. Jasmine Williams USA 25
20. Alexandria Ross USA 23
21. Alessia Facchin Itálie 22
21. Romina Basualdo USA 22
23. Phoebe Hagan Velká Británie 21
23. Casey Samsel USA 21
23. Mahsa Akbarimehr USA 21
26. Jasmine Gonzalez USA 16
27. Narmin Assria USA 14
28. Jasmine Fernandez USA 13
29. Ashley Nicastro USA 12
30. Ashley Jenelle USA 11
31. Eva Saenz USA 10
31. Jewelyn Merrill USA 10
31. Noora Mahonen Finsko 10
31. Breana Turner USA 10
35. Ashley Puida USA 9
35. Hannah Ranfranz USA 9
35. Jodi Riley USA 9
35. Kim Hayeun Korea 9
39. Michelle Hurst USA 8
39. Sung Uk Kim Korea 8
41. Amy Landry USA 7
41. Haneul Seong Korea 7
43. Ness Herrera Austrálie 6
43. Lucia Malavaze Brazílie 6
43. Gina Scafoglio USA 6
46. Stacy McCloud USA 5
47. Katherine Alcantara USA 4
47. Jasmine Adams USA 4
47. Ana Paula Brazílie 4
50. Natalie Richards USA 3
50. Fernanda Saggin Brazílie 3
50. Sheena Jayne Martin USA 3
50. Francesca Lauren USA 3
50. Alyssa Blessing USA 3
50. Liu Chenqi Čína 3
50. Jodi Akins USA 3
50. Carla Garthwaite USA 3
50. Stine Hansen Dánsko 3
50. Nittaya Kongthun Thajsko 3
50. Allison Vaeth USA 3
50. Juliana Dantas Brazílie 3
62. Jamie Collins USA 2
62. Amanda Cabal Filipíny 2
62. Melissa Saavedra Chile 2
62. Sherry Espera USA 2
62. Elisangela Angell Brazílie 2
62. Rocio Lopez Španělsko 2
62. Helene Lamhauge Dánsko 2
62. Stephanie Fierro USA 2
62. Jessica Wilson USA 2
62. Adrianna Kaczmarek Polsko 2
62. Natalie Matthews USA 2
62. Calysta Upperman USA 2
62. Isha Barrow USA 2
62. Beatriz Vila Camacho Španělsko 2
76. Mia Sanchez USA 1
76. Naiara Schubert Brazílie 1
76. Barbara Ludwig USA 1
76. Sabina Pleváková Slovensko 1
76. Soohyun Bae Korea 1
76. Kaylie Fountain USA 1
76. Angely Rojas USA 1
76. Lorena Spitzer USA 1
76. Aurelia Bissoli Itálie 1
76. Hye Kyeong Hwang Korea 1
76. Beatrice Sanford USA 1
76. Frida Paulsen Stern Švédsko 1
76. Sonia Lewis USA 1
76. Kerryne Henich USA 1
76. Adelle Rogers USA 1
76. Jessica Lynn USA 1
76. Dianet Pereda USA 1
76. Ana Maria Vintu Itálie 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2019 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. Manion


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.08.13:43Mikuc - Tak tuhle pozvali Lavroneho, kdysi Ferigna... Já myslím, ž..
10.08.10:0270mMyW!53 - ano a to je kamen urazu ze soukroma spolecnost rozhoduje ...
10.08.09:04Hockey1000 - Jaký důkaz? To je jako bys psal, že jsi našel důkaz, že př..
10.08.08:5470mMyW!53 - Tak Mcmilan dostal specialni pozvani, to je dobrej vysmech..
05.08.18:59Zodiak411 - V dnešní době je na Olympii méně lidí, než bylo například ..
05.08.13:45Spazik - Pravidla postupu na Mr. O jsou stanovena tak, aby byl rozu..
05.08.12:37mmichaelveliky - Letos je na Olympii šance na dobrý umístění bude to nejsla..
05.08.08:57Mikuc - Jo a ještě - na Mr. O. měl start jistý absolutní mistr NPC.
05.08.00:06Mikuc - Bývaly časy, kdy na Mr.O. postupovali vítězové kategorií n..
04.08.20:55ironfighter - Lukas si jednoznacne zaslouzil postup na Mr.O, zato Milan ..+2
04.08.18:1070mMyW!53 - nevim ja si pamatuju kdyz sem nekdy pred 15 lety cetl v Ma..
04.08.18:07Blaster - Rok 2018 : 39 profi debutov v OPEN, 46 profi debutov v 212..
04.08.17:57Blaster - (to tristo som myslel aj so zenami, takze sa opravim) ... ..
04.08.17:56Blaster - Bol by som poteseny, keby tu niekto znaly napisal, kolko M..
04.08.17:52Blaster - To by potom profi kartu ziskali dvaja borci za rok.... Maj..
04.08.16:1470mMyW!53 - Mam pocit ze dnes je lehci ziskat profi kartu ale na druho..
04.08.14:46dzordn2 - Díky za upozornění, opraveno. :-)
04.08.14:33cif - Ahoj, v galerii se vam pomichaly jmena, z Lukase Osladila ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...
seznamka Svalnatý kamarád??
Ahoj , hledam zvedaveho svalnateho chlapa. Pokec ? Traveni volneho casu, cviceni, zkouseni noveho...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra