Reklama:

Šest profesionálů krátce
před závody v Tampě!

8.755 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Tipovací soutěž: Wings
of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
Ve hře jsou ceny v hodnotě
6.000 Kč od Exalted!
Dny 2. a 3. srpna v prostorách floridského hotelu Grand Hyatt Tampa Bay budou patřit profesionální soutěži v kulturistice a fitness Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro, která pro závodníky z profesionální ligy IFBB Jima Maniona bude představovat poslední příležitost k získání kvalifikace na letošní Olympii. Platí to samozřejmě i pro borce z obou kulturistických hmotnostních kategorií, na jejichž výsledek si mimochodem můžete na Ronnie.cz vsadit v tipovací soutěži. Aby se Vám lépe tipovalo, přinášíme Vám předsoutěžní fotografie věnované hned šesti různým profíkům!

Charles Griffen

Začneme pěkně zostra, totiž u jednoho z kandidátů na umístění v první pětici v kulturistice mužů open. Je jím Charles Griffen, který letos už závodil na Wings of Strength Chicago, kde vybojoval druhé místo. Předstihl přitom i Lukáše Osladila, jenž podobně jako další český profík Milan Šádek plánuje o víkendu v Tampě rovněž závodit. Pro Charlese, Milana i Lukáše je shodně cílem se na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro k účasti na Olympii probojovat. Griffen je zároveň ovšem proti oběma českým profíkům před soutěží v nejméně výhodné situaci, když jej k postupu na Mr. Olympia 2019 dovede pouze vítězství. Dosažení prvního místa v konkurenci legendárního Dextera Jacksona přitom rozhodně nebude představovat snadný úkol. Charles se proto tedy v mezidobí, které od sebe dělí obě jeho letošní soutěže, soustředil na jediné, co ještě mohl pro svůj úspěch za tak krátkou dobu udělat. Tedy na dosažení ještě lepšího vyrýsování a ještě o něco ostřejší formy.

Charles Griffen 6 dnů před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Hassan Mostafa

Za dalšího těžkotonážníka, který do Tampy letěl se nemalými ambicemi, se dá považovat sedmadvacetiletý Egypťan Hassan Mostafa. Jeho cílem je také na nadcházející profesionální show vybojovat vítězství a kvalifikovat se na Olympii, což by ovšem v Hassanově případě alespoň tentokrát představovalo opravdovou senzaci. Mostafa se sice letos na jaře při svém profesionálním debutu probojoval ke třetímu místu z Indy Pro, konkurence tam však zdaleka nebyla tak velká, jaká jej na pódiu čeká nyní. I pokud by se tomuto 169 cm vysokému a pět dnů před soutěží 118 kg vážícímu borci podařilo na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro jeho výsledek z Indiany jenom zopakovat, jednalo by se o velké překvapení. To ovšem neznamená, že Hassan nemůže už třeba v příští sezóně méně kvalitně obsazené soutěže začít vyhrávat.

Hassan Mostafa 5 dnů před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Carlos Rodriguez

Hassan a Charles v Tampě změří síly s přibližně dvaceti soupeři. Ještě početnější konkurence se ovšem sejde v kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg), kde podle aktuálních zpráv bude závodit sedmadvacet závodníků. Mezi nimi také úplný profesionální nováček Carlos Rodriguez, který profi kartu vybojoval teprve na nedávné Mexico Supershow. Carlos patří ke kulturistům, kteří se svou soutěžní hmotností pohybují někde na samotném limitu kategorie a fotografie, které jej zachycují krátce před soutěží, napovídají, že by se v konkurenci zkušenějších soupeřů na pódiu určitě neměl ztratit.

Carlos Rodriguez 3 dny před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

John Jewett

Pro splnění hmotnostního limitu dvěstědvanáctky doslova strádá i John Jewett, jenž ovšem v Manionově profesionální lize na rozdíl od Carlose už žádného nováčka nepředstavuje. Má za sebou ostatně už i několik dobrých výsledků, včetně třetího místa z letošního Wings of Strength Chicago. V lehčí váze se v Tampě závodí už v pátek, a tak to, zda se Johnovi podaří na výsledek z Chicaga navázat, zjistíme už opravdu brzy.

John Jewett 3 dny před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Austin Karr

Ono bojovat na letošním Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro o nejvyšší příčky nebude představovat snadný úkol. Startovní pole bude nabité a platí to pro všechny kategorie. K soupeřům, které Jewett nebude smět na soutěži podcenit, bude patřit také Austin Karr. Osmý muž Legion Sports Fest Pro 2018 usilovně pracoval na tom, aby byl tentokrát lepší než vloni a rozhodně do Tampy nepřijel bojovat o špatný výsledek. Mimochodem, na soutěž jej připravoval stejný trenér jako Johna, a to Andrew Vu.

Austin Karr 2 dny před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Boás Henrique

Posledním borcem, do jehož přípravy Vás v tomto článku necháme nahlédnout, je Boás Henrique, který do Tampy přicestoval z Brazílie. Svěřenec specialisty na předsoutěžní přípravu Chrise Aceta letos už závodil na domácím Musclecontest Nacional Pro, kde obsadil osmé místo. Pokud by se mu v nabité konkurenci na Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro podařilo tento výsledek zopakovat, představovalo by to pro něj jistě úspěch.

Boás Henrique 4 dny před Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019

Na výsledky Wings of Strength Yamamoto Nutrition Tampa Pro 2019
si můžete vsadit v naší tipovací soutěži. Ve hře jsou ceny věnované společností
Exalted v celkové hodnotě 6.000 Kč!


Foto:
www.instagram.com/charlesgriffen_ifbbpro
www.instagram.com/ifbbpro_hassan_mostafa
www.instagram.com/charlyrodriguez_ifbbpro
www.instagram.com/bohenrique
www.instagram.com/johnjewett3
www.instagram.com/andrew_vu87


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.08.09:46th.0th - Karr má asi utržený brachialis. To jsem ještě neviděl...
01.08.14:2870mMyW!53 - spis me udivuje McMillan ze se neucatni posledni serie zav..
01.08.13:27Arnold Strong - Big Ramy bude co nebude v Tampě?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínFoto: neskutečná osmiměsíční proměna...
Arnold Strong (09:53) • Co mel za zraneni?jinak proměna klobouk dolů
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
jr.e (14:29) • V popisování pravá a levá strana asi velká chyba že.?..nemělo to být obráceně.?..:) Na...
magazínTereza Luchesi - jak na stojku
havlic (13:32) • jako klidně jsem pro, aby se na ronnie dělaly i tyhle navody, rozhodně to tu má vedle č...
magazínTipovací soutěž 2019 - konečné pořadí
Pekami (08:54) • No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
magazínJaké byly kondiční soutěže 2019 očima...
plynar (02:49) • Na pravo krásna zdravo vyzerajúca slečna s príťažlivými ideálnymi ženskými krivkami.. n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra