Reklama:

Shawn Rhoden: první
vyjádření k obvinění ze znásilnění

18.319 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Shawn Rhoden obviněn ze znásilnění a doživotně zbaven práva závodit na Olympii!
Čtyřiačtyřicetiletý úřadující vítěz Mr. Olympia Shawn Rhoden od 12. července čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního zneužití. K věci své stanovisko už zaujali jak společnost American Media, Inc., stoprocentní vlastník a provozovatel Olympie, tak i prezident profesionální ligy IFBB Jim Manion. Na vyjádření samotného amerického profesionálního kulturisty se však čekalo, a to velmi pravděpodobně zkrátka do okamžiku, kdy mu k tomu dají svolení či doporučení jeho právní zástupci. Tato chvíle přišla před několika hodinami a my Vám Shawnova slova zprostředkováváme níže.

28. července 2019

Začátkem tohoto měsíce jsem byl obviněn ze závažného zločinu a jedná se o obvinění, které vehementně popírám. Stejně jako Vy všichni jsem byl šokován a ohromen obviněními vznesenými proti mně. Vy, kteří mě znáte, víte, že spáchání takového zvěrstva je v rozporu s mou výchovou či charakterem.

S ohledem na mou rodinu, milované, přátele, sponzory, příznivce, kolegy závodníky a všechny ve sportu je mi líto, že tato nepravdivá obvinění přinesla obtíže sportu, který miluji, obzvláště když si uvědomím, kolik pro mě Vy a sport znamenáte. Při všem, co jsem kulturistice dal a co kulturistika dala mně, bych, co se v těchto obviněních tvrdí, nikdy nespáchal a neohrozil tak svou pozici šampióna Mr. Olympia. Tedy něco, pro co jsem trénoval a obětoval se přes dvě dekády. Mít poskvrněnou pověst a být zbaven práva závodit kvůli takovým lžím je devastující, pobuřující a nespravedlivé.

Shawn Rhoden po vítězství na Mr. Olympia 2018 na společné fotografii s Betty Weider (foto: Joeweider.com)

Mohu Vám s největší možnou jistotou a upřímností říci, že jsem nevinný a tyto domnělé zločiny jsem nespáchal. Při vymáhání práva jsem s úřady plně spolupracoval od první chvíle, kdy situace nastala, a nikdy jsem se nenechal zviklat ve své pozici neviny. Budu i nadále spolupracovat s právním systémem, abych dokázal, že tato tvrzení jsou nepravdivá, což jsou. Přesto, že mnou i těmi, kteří mě obklopují, tato zkušenost otřásla, stojím pevně ve své pozici nevinného a těším se, až budu mít příležitost rozptýlit tato falešná obvinění a má reputace, postavení a možnost závodit na pódiu Olympie budou plně obnoveny.

S úctou
Shawn Rhoden, Mr. Olympia.

K případu kulturistického šampióna se v rozhovoru pro magazín Muscular Development vyjádřil také jeden ze Shawnových právníků. Interview však vcelku pochopitelně nepřineslo žádné zásadní informace. Zajímavostí snad pouze je, že právníci hledají svědky, kteří se v době údajného incidentu pohybovali ve vstupní hale hotelu, v němž k němu mělo dojít.


Zdroj:
www.instagram.com/flexatronrhoden


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.07.07:2170mMyW!53 - https://www.youtube.com/watch?v=qhuxlGXzGnc&t=150s asi ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
ALKAPONE (19:42) • Tak dokoukano na jeden zátah a úplně v klidně, takový log by mohl byt klidně i po každé...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (13:06) • Vy to během sezóny sledujete vše a všude možně na netu, je pak zajímavé ty `drby` vysle...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
maxpoint97 (12:43) • Tak tahle reakce mě upřímně fakt zahřála, děkuju :)) Ono, jak píše moab, pod hodinu...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
Mikuc (12:35) • Pfff... Dokoukal a díky moc! Pobavil jsem se, dozvěděl spoustu věcí a celkově získal no...
magazínJ&M podcast: Zhodnocení Olympia Weekendu 2020
moab (12:30) • Také děkuji za reakci. Když budu mluvit za sebe (možná i za pár jiných čtenářů), uvítal...
NOVÉ INZERÁTYbazar Prodám kotouče zn. Jordan
Prodám olympijske kotouče zn. Jordan. 2 ks x 25kg, cena 2000 Kč (1000 Kc/ks). Nejlépe osobní odbě...
bazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra