Reklama:

Shawn Rhoden: první
vyjádření k obvinění ze znásilnění

16.282 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Shawn Rhoden obviněn ze znásilnění a doživotně zbaven práva závodit na Olympii!
Čtyřiačtyřicetiletý úřadující vítěz Mr. Olympia Shawn Rhoden od 12. července čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního zneužití. K věci své stanovisko už zaujali jak společnost American Media, Inc., stoprocentní vlastník a provozovatel Olympie, tak i prezident profesionální ligy IFBB Jim Manion. Na vyjádření samotného amerického profesionálního kulturisty se však čekalo, a to velmi pravděpodobně zkrátka do okamžiku, kdy mu k tomu dají svolení či doporučení jeho právní zástupci. Tato chvíle přišla před několika hodinami a my Vám Shawnova slova zprostředkováváme níže.

28. července 2019

Začátkem tohoto měsíce jsem byl obviněn ze závažného zločinu a jedná se o obvinění, které vehementně popírám. Stejně jako Vy všichni jsem byl šokován a ohromen obviněními vznesenými proti mně. Vy, kteří mě znáte, víte, že spáchání takového zvěrstva je v rozporu s mou výchovou či charakterem.

S ohledem na mou rodinu, milované, přátele, sponzory, příznivce, kolegy závodníky a všechny ve sportu je mi líto, že tato nepravdivá obvinění přinesla obtíže sportu, který miluji, obzvláště když si uvědomím, kolik pro mě Vy a sport znamenáte. Při všem, co jsem kulturistice dal a co kulturistika dala mně, bych, co se v těchto obviněních tvrdí, nikdy nespáchal a neohrozil tak svou pozici šampióna Mr. Olympia. Tedy něco, pro co jsem trénoval a obětoval se přes dvě dekády. Mít poskvrněnou pověst a být zbaven práva závodit kvůli takovým lžím je devastující, pobuřující a nespravedlivé.

Shawn Rhoden po vítězství na Mr. Olympia 2018 na společné fotografii s Betty Weider (foto: Joeweider.com)

Mohu Vám s největší možnou jistotou a upřímností říci, že jsem nevinný a tyto domnělé zločiny jsem nespáchal. Při vymáhání práva jsem s úřady plně spolupracoval od první chvíle, kdy situace nastala, a nikdy jsem se nenechal zviklat ve své pozici neviny. Budu i nadále spolupracovat s právním systémem, abych dokázal, že tato tvrzení jsou nepravdivá, což jsou. Přesto, že mnou i těmi, kteří mě obklopují, tato zkušenost otřásla, stojím pevně ve své pozici nevinného a těším se, až budu mít příležitost rozptýlit tato falešná obvinění a má reputace, postavení a možnost závodit na pódiu Olympie budou plně obnoveny.

S úctou
Shawn Rhoden, Mr. Olympia.

K případu kulturistického šampióna se v rozhovoru pro magazín Muscular Development vyjádřil také jeden ze Shawnových právníků. Interview však vcelku pochopitelně nepřineslo žádné zásadní informace. Zajímavostí snad pouze je, že právníci hledají svědky, kteří se v době údajného incidentu pohybovali ve vstupní hale hotelu, v němž k němu mělo dojít.


Zdroj:
www.instagram.com/flexatronrhoden


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.07.07:2170mMyW!53 - https://www.youtube.com/watch?v=qhuxlGXzGnc&t=150s asi ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra