Reklama:
Spalovač tuků Thermogel v akci 1+1 ZDARMA
Oblíbený silný spalovač tuků nyní v akční nabídce! Více zde.

Co čeká kulturistu Jakuba Šubrta?

3.053 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Přední český IFBB kulturista Jakub Šubrt v těchto dnech začíná přípravu na podzimní část sezóny, kterou budete moci celou sledovat prostřednictvím videologů pro Smartlabs. Právě při natáčení vlogu jsme Jakuba krátce vyzpovídali.

Tento rok se chystáš na podzimní soutěže, můžeš čtenářům prozradit, které jsi vybral a s jakým do nich jdeš cílem?

Svoji přípravu orientuji především na Diamond Cup pořádaný 11. října v makedonském městě Skopje, o týden později bych rád startoval na Diamond Cupu v Madridu, pravděpodobně "vymetu" i nějaké závody okolo těchto dvou soutěží. Cílem je získat profesionální kartu v IFBB Elite Pro.

Čtenáři budou moci tvoji přípravu již tradičně sledovat prostřednictvím videologů pro Smartlabs, přesto - udělal jsi nějaké změny v přípravě? Popřípadě jaké?

Hlavní změnou oproti minulému roku je čas na přípravu. Minulý rok jsem se rozhodl startovat na poslední chvíli a měl jsem k dispozici jen dva měsíce na přípravu. Tento rok mám k dispozici mnohem více času, který využiji k získání ještě větší svalové definice a tvrdosti.

Co jídlo, hřešíš hodně, nebo jsi takový ten asketický typ kulturisty?

Mimo sezónu jím víceméně stejně. Už mám navyklý styl stravování, který mně vyhovuje. Oproti dietě je hlavní rozdíl v tom, že tolik nehlídám nutriční hodnoty, a když mám chuť nechat zmizet kýbl zmrzliny, tak prostě zmizí. (smích) V přípravě držím vše, jak mám, dieta je poměrně striktní. Nezařazuji "volné dny" ve stravě, pouze by mě rozhodily a spustily lavinu chutí na vše okolo mě. (smích)

S jídlem souvisí suplementy. Již několik let používáš ty od Smartlabs. Které sis oblíbil nejvíc a proč?

Zbožňuji tvrdé tréninky, při kterých si sáhnu na samotné dno. Proto asi nikoho nepřekvapí, že jsem si oblíbil předtréninkový nakopávač Furious Clown. Při tréninku mám pak pocit, jako by moje svaly napumpováním doslova praskaly ve švech, a přísun energie, jako by neměl konce. Měl jsem teď tu čest vyzkoušet i novinku Yellow Bastard a je to fakt jízda. Při tréninku obvykle popíjím instantní BCAA Triade. Po tréninku si dávám Hydro Delicate, většinou verzi Premium s drcenými jahodami.

Dalším skvělým pomocníkem je pro mě Oat Snack. V této hektické, uspěchané době, kdy spousta lidí nesnídá, protože nestíhají, je Oat Snack k nezaplacení. Je to ideální rychlá snídaně, obsahuje zejména drcené ovesné vločky a protein, jeho chuť mi připomíná kakao a dodá tělu po ránu vše potřebné. Přes den dávám protein, a jak už jsem naznačil, mám rád ovocný, takže jahodové či malinové Tasty s drceným ovocem. A nechci zapomenout na úplnou novinku od Smartlabs, kterou je proteinovka Tasty Protein Bar, chuťově i nutričně fakt skvělá!

Jakube, děkuji za rozhovor a držím palce do přípravy!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Jan777 (23:04) • Myslím, že oni sami dělají vše pro to, aby se z Olympie-svátku všech kulturistů a fanou...
magazínJim Manion vyvrací spekulace o tom, ž...
Zodiak411 (23:01) • Už jsem to právě zaznamenal. Údajně má vítězi připadnout jeden milion dolarů. Což je te...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (22:55) • Já nemám problém vést normální diskuzi, ale rád provokuju :) Když udělám chybu, tak ji...
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
th.0th (20:35) • Hezkyyy! Takovou sebereflexi jsem nečekal. Palec nahoru!
magazínFoto: aktuální forma Shawna Rhodena
Zodiak411 (18:12) • Copak Tommy? Sám se mi to bojíš napsat? :) th.0th : Uznávám, že způsob, kterým jse...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra