Reklama:

Najdi a vyhraj! (29/2019)

5.041 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Světem kulturistiky otřásá snad největší skandál v její historii, když byl samotný šampión Shawn Rhoden, honosící se titulem Mr. Olympia, obviněn ze znásilnění a společnost American Media, Inc., která soutěž Mr. Olympia vlastní, mu zakázala na ní startovat, dokud nebude očištěn. Potenciálně tedy i doživotně. Tohle rozhodnutí vzbudilo celou řadu negativních reakcí, odvolávajících se na presumpci neviny a poukazujících na to, že tím Shawna vlastně dopředu a veřejně odsoudili i bez soudu.

S těmito názory se dá pochopitelně souhlasit, pravdou ale také je, že pokud se na věc podíváte z pohledu American Media, Inc., dá se pochopit i jejich krok. Je jisté, že by si z obchodního hlediska nepřáli nic jiného než mít aktuálního šampióna v záři v Las Vegas. Každý je zvědavý na to, jestli by se mu povedlo vítězství zopakovat. Faktem ale také je, že pracovat z pozice promotéra s tím, že hlavní hvězda, na kterou se snažíte přitáhnout nejen fanoušky kulturistiky, ale i "běžné smrtelníky", je člověk obviněný ze znásilnění, kterému hrozí mnoho let za mřížemi, není zrovna terno. Mohla by také nastat situace, že než bude soud u konce, Shawn Rhoden vyhraje Olympii ještě dvakrát, ovšem nakonec bude odsouzen. Co pak s tím? Odebrat mu tituly? Takový scénář by už z dějin Mr. Olympia nikdy nikdo nevymazal a rozhodnutí nenechat Shawna závodit se rázem nejeví zase tak zavrženíhodně.

Letošní Olympie bude však touto kauzou do jisté míry bohužel zastíněna tak jako tak, tím spíš, pokud nebudou přítomny další hvězdy jako Phil Heath. Dá se očekávat, že promotéři Olympie napnou své síly, aby divákům mohli nabídnout místo Shawnovy obhajoby "náhradní tahák", kterým by mohl být například návrat Kaie Greena. Jak myslíte, že všechno nakonec dopadne?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží arašídový krém Slaný karamel (250 g) od společnosti Big Boy, který byl vytvořen ve spolupráci s blogerkou Mama Domisha. Jemný arašídový krém, karamel a himálajská sůl - to je kombinace, které se nedá odolat. Jakmile ji ochutnáte, pochopíte, že jedna lžička nestačí.


Který Slovák se v současnosti jako jediný připravuje na Olympii?

Najdi a vyhraj! (29/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Který Slovák se v současnosti jako jediný připravuje na Olympii?
Andrej Mozoláni
Michal Križánek
Tomáš Tabačiar
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 18. 07. 2019 v 08:00 a končí 25. 07. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (28/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou další soutěž má před sebou kulturista Milan Šádek. Správná odpověď zní: Portugal Pro 2019.

Vylosováni byli a Essential BCAA Synergy od společnosti PROM-IN obdrží:

  • Lucie Lišková - lucka.lisanda@...cz
  • Karel Edl - k.edl@...cz
  • Kamila Adamcová - rachell30@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Jiří nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 25. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (16:08) • `Bohužel nelze stoprocentně říct, kdo je čistý a komu to jen nezjistili.` ... správně....
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
seul (16:03) • Vypadá výborně,to je jasné. Jasné mi ale úplně není proč ho tak zkušený trenér jako je...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ygg (16:00) • Proč by tu třeba Osladil nebo Šádek nebo Zámolová neměli mít videology? Oni něco porušu...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (15:56) • A to jako proč je to prasárna? Podle této logiky by tu videolog nemohl mít prakticky ni...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (15:10) • ygg: tak v tom pripade by tu nemel mit videolog asi nikdo...😂🙈 mozna tak Orava a Prchal...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra