Reklama:

Najdi a vyhraj! (28/2019)

4.200 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Někteří lidé mají smůlu, že se narodili ve špatné době. Dnes žijeme v časech, které nahrávají podnikavcům, kteří jsou schopni využít síly sociálních sítí a pro svoji prezentaci mají patřičný talent. Tohle pochopitelně někomu vyhovuje a někomu naopak vůbec ne. Jsou tu ale i lidé, kteří byli prototypy instagramových a youtubových star ještě předtím, než nějaký YouTube a Instagram existoval. Jedním z nich je i Dave Palumbo, kterého dnes možná znáte jako seschlejšího a poměrně zvláštně vyhlížejícího pána, který komentuje dění v kulturistice. Svého času ale Dave patřil k těm největším a nejtěžším kulturistům na pódiu, i když například na profi kartu kvůli ne zrovna líbivé tělesné stavbě nikdy nedosáhnul. Pokud si ale najdete jeho stará videa z 90. let, která dnes už na YouTube jsou k vidění, zjistíte, že v kontrastu s klasickou kulturistickou tréninkovou nudou jsou neuvěřitelně kreativní a zábavná. Věřím, že kdyby se Dave narodil o něco později, mohl být skutečnou internetovou senzací, byť samozřejmě stále mluvíme jen o menším rybníčku "kulturistika a fitness". I v tomhle rybníčku jsou ale ty největší ryby dnes už pěkně za vodou.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Essential BCAA Synergy od společnosti PROM-IN. Využijte specifickou kombinaci klíčových aminokyselin, které sportovci využívají v případech, kdy si kladou za cíl zlepšení výkonu, ochranu svalové hmoty před odbouráváním a podporu zotavení. Essential BCAA Synergy obsahuje optimální dávku aminokyselin obohacenou o vitamín B6 pro podporu metabolismu.


Jakou další soutěž má před sebou kulturista Milan Šádek?

Najdi a vyhraj! (28/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou další soutěž má před sebou kulturista Milan Šádek?
Portugal Pro 2019
Slovakia Pro 2019
Poland Pro 2019
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 11. 07. 2019 v 08:00 a končí 18. 07. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (27/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou soutěž si vybral pro vstup do letošní sezóny kulturista Lukáš Osladil. Správná odpověď zní: Wings of Strength Chicago 2019.

Vylosováni byli a Super Greens Pro (330 g) od společnosti Czech Virus obdrží:

  • Radoslav Bugla - bugla.radek@...com
  • Martin Fejfrlík - fajfara55@...com
  • Ivana Plechatá - iplechata@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 18. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra