Reklama:

Najdi a vyhraj! (27/2019)

4.011 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V předpovědi počasí v těch nejparnějších dnech zpravidla slýcháte, že biometeorologická zátěž je na tom nejvyšším stupni, a tak byste to neměli přehánět s fyzickou zátěží. Já tu mám dnes pro Vás ale varování, které se v počasí nedozvíte. V poslední době se totiž rozšířila epidemie utržených bicepsů a na své nadupané miláčky tísnící se v rukávech byste si proto měli dávat ještě větší pozor než obvykle.

Jak jistě víte, biceps si těsně před soutěží utrhl například kanadský kulturista Antoine Vaillant, na nedávné soutěži World's Strongest Man si ho ale zranil například také strongman Robert Oberst. Utržený biceps má nejčerstvěji také legendární Eddie Hall, který má na kontě 500kg deadlift, a v rekonvalescenci je také Larry Wheels, jemuž biceps vypověděl službu při hrátkách s Atlasovým kamenem.

Se zraněným bicepsem byste se sice připojili ke skvělé společnosti, stejně ale uděláte lépe, pokud budete opatrnější, než se tahle vlna zranění přežene.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Super Greens Pro (330 g) od společnosti Czech Virus, originální mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice s obsahem organických přírodních extraktů z ovoce a zeleniny. Hledáte produkty na pročištění těla, ale většina produktů obsahuje nefunkční množství hlavních ingrediencí? Super Greens Pro je odpovědí pro opravdu funkční produkt s obsahem super zelených látek.


Jakou soutěž si vybral pro vstup do letošní sezóny kulturista Lukáš Osladil?

Najdi a vyhraj! (27/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou soutěž si vybral pro vstup do letošní sezóny Lukáš Osladil?
Wings of Strength Chicago 2019
New York Pro 2019
Toronto Pro Supershow 2019
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 04. 07. 2019 v 08:00 a končí 11. 07. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (26/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou hodnotu měl nejtěžší mrtvý tah na Deadlift Challenge vol. 3. Správná odpověď zní: 432,5 kg.

Vylosováni byli a První a poslední fitness knihu z nakladatelství CPress autorek Andy Pavelcové a Andrey Mokrejšové obdrží:

  • mi.chudobova@...cz
  • sztyper@...cz
  • karlosnov56@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář František nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 11. července. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra