Reklama:

The Battle of Britain Pro
2019: zprávy z místa dění!

13.442 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Anglické město Watford během poslední červnové neděle žije kulturistikou. Koná se zde totiž první britská profesionální show v kulturistice mužů open organizovaná pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona od roku 2012. Na zdejším The Battle of Britain Pro, které je také někdy označováno prostším názvem British Grand Prix, se rozhodčím představí třináct borců, kteří svedou souboj o kvalifikaci na letošní ročník Mr. Olympia. Závodů se účastní přitom také dva čeští profíci, a to Slavoj Bednář a Milan Šádek. Jak si na soutěži v konkurenci soupeřů nejenom z Ostrovů, ale i z Itálie, Švýcarska, Slovenska či Španělska vedou? Sleduje to pro Vás na místě bývalý mnohonásobný reprezentant v kulturistice Ladislav Kurčík, který se sice do Velké Británie vydal především v roli diváka, ovšem vyzbrojen kamerou a připraven zprostředkovat Vám veškeré dění, které bude v jeho silách!


Neděle, 00:17

Nezapomeneme ani na video ze třetího semifinálového vyvolávání, ve kterém pózoval i Slavoj Bednář.

Neděle, 23:59

Přikládáme také kompilaci individuálních semifinálových prezentací vybraných účastníků soutěže.

Neděle, 22:58

K zajímavým srovnáním závodníků dochází i při porovnávání podle startovních čísel, které předchází vlastním semifinálovým vyvoláváním. Níže najdete záběry z prvního a třetího porovnávání.

Neděle, 22:37

Jak už tomu na soutěžích v kulturistice a fitness bývá, také tentokrát výsledky do značné míry určilo už první semifinálové vyvolávání. To dokumentuje následující video!

Neděle, 22:06

Postupně pro Vás nahráváme videa ze soutěže. První snímek, který pro Vás máme, zachycuje souboje ve čtvrtém a pátém semifinálovém vyvolávání.

Neděle, 20:07

The Battle of Britain Pro 2019: výsledky a fotografie

Známe výsledky! Z vítězství se radoval Nathan De Asha před druhým Samsonem Daudou a třetím Jamesem Hollingsheadem. Milan Šádek bral čtvrté místo, Slavoj Bednář si na své první umístění v top 5 v profesionální lize IFBB Jima Maniona bude muset ještě počkat. Podle Ladislava Kurčíka, který pro Vás dění sleduje na místě, Slavoj ovšem závodil ve výborné formě a být v prvním vyvolávání si zasloužil. Zřejmě tak platí nováčkovskou daň za doposud nepříliš známou tvář. Kompletní výsledky najdete v tomto článku.

Neděle, 19:02

Proběhlo semifinále. To naznačilo, že bitva o Británii bude opravdu bitvou o Británii. Souboj o vítězství svádějí ve výborné formě závodící Nathan De Asha a výjimečnou stavbou těla a celkově elegantní postavou disponující Samson Dauda. O třetí místo po prejudgingu pravděpodobně bojují James Hollingshead s Milanem Šádkem. Slavoj Bednář v prvním a hned sedmičlenném vyvolávání chyběl, což znamená, že v tuto chvíli může zřejmě pomýšlet nejlépe na osmé místo.

Semifinálová vyvolávání:

1. Samson Dauda, Nathan De Asha, James Hollingshead, Igor Illés, Andrea Presti, Milan Šádek, Lukas Wyler
2. Igor Illés, Andrea Presti, Lukas Wyler
3. Slavoj Bednář, Manuel Canadillas, Zack Khan, James Llewellin, Andrea Muzi, Ole Kristian Vaaga
4. Samson Dauda, Nathan De Asha, James Hollingshead, Milan Šádek
5. James Hollingshead, Milan Šádek
6. Samson Dauda, Nathan De Asha
7. Samson Dauda, Nathan De Asha, James Hollingshead

Došlo i na jakési osmé čestné vyvolávání, v němž rozhodčí na pódium po bok De Ashy, Daudy a Hollingsheada pozvali také Zacka Khana. Hlavní rozhodčí Terrick El Guindy připomněl a ocenil, že Zack i po tak vážném zranění obou dolních končetin, jaké jej před lety potkalo, stále závodí. Na závodech se tentokrát Zack ovšem umístí až někde na chvostu startovního pole.

Neděle, 17:00

Milana Šádka na soutěž přijela podpořit i rodina.

Neděle, 17:00

Naši jsou už připravení v zákulisí a na soutěž se těší. Odstartovat by pro ně semifinálovými boji měla kolem osmnácté hodiny. Pohled do backstage Vám nabízí následující video.


Foto a video:
Ladislav Kurčík


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.06.17:46Arnold Strong - Chci se zeptat kolik je startovné na této profi.soutezi?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie