Reklama:

Najdi a vyhraj! (25/2019)

4.523 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Každý má nějaké ty zlozvyky. Jedním z těch mých je neschopnost dobrat staré balení čehokoliv, aniž bych neotevřel nové. Může se přitom jednat o kávu, zubní pastu, deodorant, protein, cokoliv. Vezměme si třeba ten protein. Jelikož jsem svědomitý, když se začnu pomalu dopracovávat ke dnu, objednám si včas další. Zpravidla pro změnu nějakou jinou příchuť. A protože dodací lhůty našho internetového obchodu jsou až šokujícně krátké, novou pikslu mám na stole coby dup. Jenže odolejte pak tomu neochutnat a dobrat napřed ten starý, který se Vám už začal pomalu přepíjet. Nemožné. Zápasím se svým svědomím a nakonec si řeknu, že se přece nic nestane, když jednou ochutnám. Že ho pak zase schovám a vytáhnu ho, až spotřebuji ten starý. Zlatý voči, přátelé, aktuálně tu mám rozdělané čtyři.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží BCAA 4:1:1 Instant (500 g) od společnosti MaxxWin, doplněk podporující tvorbu svalstva s obsahem větvených aminokyselin. Podáním před výkonem zvyšují energii, sílu a regeneraci. BCAA během výkonu šetří svalový glykogen a snižují vytváření kyseliny mléčné. Jsou proto pro sportovce poměrně nedostatkové, přitom zásadně ovlivňují regeneraci, zotavení po sportu a funkci svalů.


Jak se nazývá tradiční indický sport podobný pole fitness?

Najdi a vyhraj! (25/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá tradiční indický sport podobný pole fitness?
kabaddi
mallakhamb
vallamkali
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 20. 06. 2019 v 08:00 a končí 27. 06. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (24/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve kterých sportech se závodilo na Zeus Battle of Jihlava 2019. Správná odpověď zní: CrossFit a strongman.

Vylosováni byli a neochucený CFM Whey Protein Concentrate 80 % (2200 g) od společnosti Alavis Maxima obdrží:

  • Miroslav Fichtner - chilavert@...cz
  • Marek Pokorný - mara648pok@...com
  • Dominique Krupičková - dkrupickova18@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 27. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra