Reklama:

Slavoj Bednář 2 týdny
před odletem na závody do Anglie

6.674 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Jsou země, do kterých nějaká ta profesionální soutěž v kulturistice mužů open jednoznačně patří. Ať už proto, že z ní aktuálně pochází značný počet těžkotonážníků, anebo je tomu tak dáno i historicky. To je případ Velké Británie. Profíků mají Britové v současnosti požehnaně, několik z nich navíc velmi kvalitních, a profesionální show zde mají v někdejší profesionální divizi IFBB (existovala do roku 2005) a v dnešní profesionální lize IFBB Jima Maniona značnou tradici.

Slavoj Bednář 2 týdny před odletem na The Battle of Britain Pro 2019

První Grand Prix England se zde odehrála v roce 1983, kdy zde pouze 163 cm vysoký Mohamed Makkawy dokázal zdolat o hlavu vyššího pozdějšího osminásobného šampióna Mr. Olympia Leeho Haneyho. Po několikaleté přestávce se stejné závody s takřka železnou pravidelností konaly v letech 1988 až 2004, kdy na nich vítězství vybojovali Lee Labrada, Mohammed Benaziza, Dorian Yates, Charles Clairmonte, Vince Taylor, Kevin Levrone, Ronnie Coleman, Dexter Jackson i Jay Cutler. Někteří z nich zde triumf slavili přitom hned několikrát.

Slavoj Bednář 2 týdny před odletem na The Battle of Britain Pro 2019

Následovala další odmlka a kulturisté z kategorie open na Ostrovech dostali znovu prostor až v sezónách 2011 a 2012. To už na pódiu závodili borci z jiné generace a divákům se zde alespoň v jednom ze zmíněných soutěžních ročníků představili třeba Branch Warren, Johnnie Jackson, Ronny Rockel, Toney Freeman, Tomáš Bureš či Shawn Rhoden. Od roku 2012 však Britové na to, aby na domácí půdě mohli zhlédnout souboj těžkotonážníků, čekají. To by se mělo změnit už v neděli 30. června. Právě na tento den je totiž v prostorách multifunkční budovy Watford Colosseum plánována soutěž The Battle of Britain Pro, na které by se mělo sejít zajímavě poskládané startovní pole pořádně mohutných kulturistů.

Slavoj Bednář 2 týdny před odletem na The Battle of Britain Pro 2019

Patří k nim také Slavoj Bednář, který si právě britskou profesionální show zvolil pro vstup do své druhé sezóny v profesionální lize IFBB Jima Maniona. A pokud jsme zmínili, že v Británii budou tentokrát závodit opravdu mohutní borci, pak se to vztahuje i právě na Slavoje. Dva týdny před odletem do Anglie tento účastník loňského EVLS Prague Pro totiž stále váží 121 kg, což už představuje pořádné číslo! V jaké formě se přitom Slavoj aktuálně nachází, Vám dnes přiblíží připojené fotografie. A závěrem už pouze připomeňme, že informace o tom, kteří kulturisté by na soutěži měli patřit k jeho soupeřům, najdete třeba v tomto článku.

Slavoj Bednář 2 týdny před odletem na The Battle of Britain Pro 2019

Slavoj Bednář 2 týdny před odletem na The Battle of Britain Pro 2019

S The Battle of Britain Pro v týdnu před závody spojíme další kolo naší tipovací soutěže!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra