Reklama:

Najdi a vyhraj! (24/2019)

5.008 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Říká se, že i blbý trénink je lepší než žádný. Pokud se Vám někdy stane, že ze cvičení nic nemáte, nemůžete procítit to, co chcete, ať se snažíte sebevíc, a pověstná Arnoldova pumpa ne a ne se dostavit, minimálně můžete mít dobrý pocit z toho, že jste to nakonec všechno nějak zvládli.

Stejně tak i blbý úvod k soutěži je lepší než žádný. Někdy by člověk mohl přemýšlet celé hodiny, ale žádná múza stejně ne a ne přilétnout. V tom vedru koneckonců není divu, pravděpodobně budou někde u vody.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží neochucený CFM Whey Protein Concentrate 80 % (2200 g) od společnosti Alavis Maxima. Alavis Maxima Whey Protein nezpůsobuje trávicí potíže, ba právě naopak, je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy. Nebudete tedy muset řešit různé příchutě, které se brzy omrzí. Vysoký obsah bílkovin přispívá k růstu a rozvoji svalové hmoty.


Ve kterých sportech se závodilo na Zeus Battle of Jihlava 2019?

Najdi a vyhraj! (24/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Ve kterých sportech se závodilo na Zeus Battle of Jihlava 2019?
CrossFit a silový trojboj
CrossFit a kulturistika
CrossFit a strongman
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 13. 06. 2019 v 08:00 a končí 20. 06. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (23/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje česká vítězka Toronto Pro Supershow 2019. Správná odpověď zní: Margita Zámolová.

Vylosováni byli a LevroPump (360 g) od společnosti Kevin Levrone Signature Series obdrží:

  • Václav Bujáček - v.bujacek@...cz
  • Nikola Hammerová - n.hammerova@...cz
  • Ondřej Helešic - o.helesic@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 20. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra