Reklama:

Najdi a vyhraj! (23/2019)

4.679 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Pokud jste letos prošvihli dietu a kolem pasu máte stále ještě uložené vzpomínky na Vánoce, nebo se Vám nepodařilo nabrat tolik svalů, kolik jste chtěli, do léta už toho asi moc nestihnete, protože jak se ukázalo v minulých horkých dnech, plavková sezóna už je v plném proudu. Je ale pořád možnost, jak dojem ze své postavy zlepšit. Ať už Vaše postava připomíná spíše panáčka firmy Michelin, nebo maratónského běžce, vždycky to bude vypadat lépe, když se trochu opálíte. Pokud jste někdy viděli nenatřeného Dennise Wolfa, dáte mi možná za pravdu.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží LevroPump (360 g) od společnosti Kevin Levrone Signature Series. LevroPump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek navržený ke stimulaci těla a k maximalizaci efektu "svalové pumpy". Každá dávka dodává tělu 4000 mg beta alaninu (v podobě CarnoSynu®), 3000 mg argininu AKG, 1500 mg citrulinu malátu a 1000 mg taurinu!


Jak se jmenuje česká vítězka Toronto Pro Supershow 2019?

Najdi a vyhraj! (23/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se jmenuje česká vítězka Toronto Pro Supershow 2019?
Věra Mikulcová
Kateřina Kyptová
Margita Zámolová
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 06. 06. 2019 v 08:00 a končí 13. 06. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (22/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaký vitamín se tvoří v těle působením slunečního záření. Správná odpověď zní: vitamín D.

Vylosováni byli a voucher v hodnotě 2000 Kč, který je možné využít k nákupu prémiového oblečení a módních doplňků v e-shopu společnosti Exalted obdrží:

  • Karolína Malíková - balerinabal@...cz
  • Michaela Šlížková - michaela.slizkova.dh@...cz
  • Jaroslav Jeřábek - jaroslav.jerabek@...cz

Gratulujeme!

Výhercům bude na jejich e-mailovou adresu zaslán unikátní kód, který po vložení v objednávce slouží
jako sleva na pevnou hodnotu 2000 Kč. Voucher není možné směnit za peníze a při objednávce
o hodnotě menší než 2000 Kč se rozdíl nevrací. Časová platnost voucheru je neomezená

Náš čtenář František nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 13. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra