Reklama:

Jaký je oblíbený nakopávač Jirky Orsága?

4.243 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Jaký je pohled olympijského vzpěrače Jiřího Orsága na nakopávač Furious Clown® od Smartlabs?

Jirko, v poslední době se to na trhu se sportovní výživou nejrůznějšími nakopávači, pre-workouty a stamina boostery jen hemží, jak se na tyto produkty díváš, používáš je?

Každý, kdo mě zná či sleduje, ví, že je mám velmi rád. (smích) Beru je víceméně pravidelně a zejména těžší tréninky si bez nich nedokážu představit. Zároveň jsem ale na tyhle věci trošku rezistentní, obvykle mi nestačí doporučené dávkování, někdy kombinuji více nakopávačů najednou.

Se Smartlabs spolupracuješ již řadu let, co říkáš na jejich pre-workout Furious Clown®?

Beru ho již několik let a jsem s ním spokojený, sedí mi. Dokonce si vybavím první setkání s Klaunem, kdy jsem ho dostal na test, automaticky hodil do šejkru dvojnásobné množství doporučené dávky a trénink byl tenkrát hodně intenzivní a taky mnohem delší než obvykle. (smích) Postupem času se Klaun samozřejmě dostal i ke kolegům v reprezentaci a někteří z nich od té doby neberou nic jiného a nedají na něho dopustit. Obvykle to ještě kombinuji s instantními BCAA Triade, které piji v průběhu tréninku.

Co bys na Furious Clown® vyzdvihl?

Obal! (smích) Určitě v první řadě účinek, přece jen je to hlavní důvod, proč si člověk pre-workouty kupuje. Důležitá je dobrá chuť (ananas!), rozpustnost a fakt, že směs netvrdne, což u tohoto typu výrobků nebývá pravidlem. Mohu to zodpovědně posoudit, protože mi jich prošla rukama už hezká řádka. V neposlední řadě je tu ještě jedna věc, pro někoho možná bezvýznamná, pro mě naopak stěžejní. Je jí transparentní složení a čistota surovin. Čas od času se objeví na trhu nakopávač kontaminovaný nějakými nečistotami, stopovým množstvím prohormonů či jiných nepovolených látek. Já jsem v přípravě na olympiádu v monitoringu a je pro mě zcela zásadní, abych užíval pouze výrobky, kterým mohu po této stránce stoprocentně důvěřovat.

Jirko, díky za rozhovor a přejeme hodně štěstí a zdraví do kvalifikace na olympijské hry v Tokiu!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra