Reklama:

Isostar - vylepšená receptura!

2.064 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Plastovou lahev s nápisem Isostar asi znáte. Možná Vám z ní dával napít táta, když jste hráli hokej na zamrzlém rybníku. Tahle značka ale frčí i teď a stále má co nabídnout.

Isostar nabízí širokou škálu energetických a výživových preparátů a to vše ve špičkové kvalitě, čímž se liší od levnější konkurence. Zároveň se zavázal k plnění "Clean Engagement" a vyzývá tak k sociální a ekologické odpovědnosti. S tím je spojen také boj za čistý sport bez dopingu. Isostar jako jedna z prvních značek začal garantovat čistotu svých výrobků. Každý z produktů je pravidelně kontrolován a prochází testováním ve výzkumných institutech a splňuje tak závazky dané Světovou antidopingovou společností WADA-AMA.

Isostar není jen pro profíky

Myslíte si, že když nejste druhý Jaromír Jágr nebo Petra Kvitová, nepotřebujete se o sportovní výživu zajímat? Chyba. Stačí, když rádi sportujete a chcete jen předcházet dehydrataci a ztrátě energie, třeba při šlapání do kopce v parném létě na kole nebo na dlouhém výletě po horách. Vždy na tom budete mnohem lépe s nápojem Isostar než s nealko pivem nebo energy drinky, protože ty Váš organismus ještě více dehydratují. Výsledky pravidelných testů prokázaly, že rychlost absorpce isotonického nápoje Isostar do organismu ve střevech je mnohokrát vyšší než u vody nebo šťáv.

Isostar nápoje ale nemusí využívat pouze sportovci. Dehydratací mohou trpět také řidiči, dělníci nebo maminky s dětmi. Isostar je tady pro všechny, kteří to potřebují.

Co je vlastně slavný nápoj Isostar zač?

Isostar je isotonický nápoj na bázi sacharidů, který se okamžitě vstřebá do organismu, obnoví jeho přirozenou hydrataci a tím doplní přísun energie. V praxi to znamená, že je to nejrychlejší a nejzdravější způsob, jak se při vyčerpání dostat zpět do formy. Navíc letos přichází Isostar s vylepšenou recepturou. Základní řada Hydrate&Perform je nyní obohacena o antioxidanty, neobsahuje žádná barviva ani zvýrazňovače chuti a má pouze přírodní aromata. Je tudíž vhodná již pro děti od 3 let.

Isostar a hokej

Letos je to již 25 let, co značka Isostar spolupracuje s pořadateli mistrovství světa v hokeji. Po celou tu dobu se o všechny týmy stará jeden člověk, který je všem účastníkům plně k dispozici, zodpovídá za pitný režim hráčů a navrhuje skladbu jejich jídelníčku.

Již dlouhá léta je značka Isostar partnerem také české hokejové reprezentace, kde se o tým stará v průběhu celého roku. Český národní tým tak může testovat celou řadu produktů Isostar.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra