Reklama:

Najdi a vyhraj! (21/2019)

4.745 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Prakticky po celou doby mé "fitness kariéry" bylo mým cílem přibírat na váze. Někdy to šlo snáz, někdy hůř, nicméně jako vychrtlík jsem si vždycky myslel, že pokud to bude někdy potřeba, nebude nic jednoduššího než shodit pár kilo. A jelikož jsem svému vykrmování věnoval patřičnou péči, najednou to skutečně potřeba je. Rozhodl jsem se začít se změnami pozvolna a vyřadit z jídelníčku zbytečný balast jako čokolády, energeťáky plné cukru nebo fast food s tím, že až se úbytek váhy zastaví, začnu hýbat se sacharidy. Po prvním týdnu se "úbytek" zastavil na plus jednom kile. Ona ani ta dieta nebude zase taková sranda.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží BCAA 4:1:1 + L-Glutamine (400 g) od společnosti My Identity, vyváženou směs podporující růst kvalitní svalové hmoty a urychlení a prohloubení regenerace po fyzickém výkonu. L-glutamin je neesenciální aminokyselina, je jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů při formování proteinů, které udržují zdraví buněk a jejich obnovu.


Kde se letos koná MS v bench-pressu?

Najdi a vyhraj! (21/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kde se letos koná MS v bench-pressu?
USA
Slovensko
Japonsko
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 23. 05. 2019 v 08:00 a končí 30. 05. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (20/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kdo byl českým účastníkem letošního New York Pro. Správná odpověď zní: Milan Šádek.

Vylosováni byli a Hydro Delicate (908 g) od společnosti Smartlabs obdrží:

  • Václav Lajpold - vaseklajpold@...cz
  • Petra Radoušová - petula.16@...cz
  • Michal Školař - skolar.m@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Radana nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 30. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra