Reklama:

Najdi a vyhraj! (20/2019)

4.936 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Suplementy bývaly dřív záležitostí pouze pro skutečné odvážlivce a srdcaře. Kdo si vzpomene na první proteiny, které se daly pozřít jen s pořádným sebezapřením, nebo chuťovky jako játrové tablety či sušené bílky, ten si dnes musí připadat jako v ráji. Skoro vše, na co si vzpomenete, dnes chutná přinejhorším velmi dobře. Pokud někdo chce zavzpomínat na staré časy a trochu ušetřit, může se vydat cestou neochucených základních surovin, opravdové lahůdky nabízí například segment látek používaných pro zdraví kloubů. Jelikož mám tohle experimentální období také za sebou, osobně Vám za všechny dám alespoň jeden tip. Neochucený práškový hydrolyzovaný kolagen s jemným tónem rozemletých kopyt, která Vás příjemně pošimrá na patře, je zážitek, který se nesmazatelně zapíše do Vašich chuťových pohárků. Poté už vypijete snadno a s chutí opravdu cokoliv.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Hydro Delicate (908 g) od společnosti Smartlabs. Jedná se o čistý hydrolyzát syrovátkových bílkovin, který se v těle velmi rychle uvolňuje. Je ideální pro nejnáročnější uživatele například bezprostředně po tréninku nebo ráno po probuzení, tzn. ve chvílích, kdy je potřeba doplnit komplexní spektrum aminokyselin prakticky ihned.


Kdo je českým účastníkem letošního New York Pro?

Najdi a vyhraj! (20/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo je českým účastníkem letošního New York Pro?
Pavel Beran
Slavoj Bednář
Milan Šádek
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 16. 05. 2019 v 08:00 a končí 23. 05. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (19/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké zranění před pár dny překazilo kulturistovi Antoinu Vaillantovi soutěžní plány. Správná odpověď zní: utržení bicepsu.

Vylosováni byli a 1500 g arašídového másla od společnosti Big Boy obdrží:

  • Jana Rýznarová - ryznarova.jaja@...cz
  • Jakub Sogel - jakub.sogel1@...cz
  • Jiří Bedlán - jirka.bedlan@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Klára nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 23. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra