Reklama:

Heroes Race 2019 - pozvánka

1.889 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Extrémní závody: Heroes Race
- představení
Závod, který nemá obdoby, to je přesné označení pro extrémní překážkový závod Heroes Race. A rozhodně to nepřeháním. Sotva závodníci stihli rozmrznout po zimním masakru v únoru, čeká je za pár dní další náročný překážkový běh. Už 8. června 2019 totiž odstartuje letní Heroes Race v Hradci nad Moravicí, tak si ho nenechte ujít.

Kdo už na závodě byl, nebude pro něj překvapením, že je každý ročník čím dál těžší a odvážnější. Pořadatelé totiž rok od roku zvyšují nároky na kondici, obratnost a sílu závodníků, hledají jejich hranice a snaží se je neustále posouvat dále. Závod sice není pro žádné bábovky, ale nebojte se,  nikdo Vás na trati nenechá napospas.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Trasy závodu a terén

Na výběr bude opět ze dvou tras pro dospělé a vyřádí se i děti (pokud máte hyperaktivní dítko, vezměte ho s sebou trochu unavit):

  • trasa 7 km s převýšením 250 m má přibližně 30 překážek a je dobrým startem pro začínající závodníky
  • trasa 13 km s převýšením 650 m má přibližně 40 překážek a skutečně prověří nejen fyzičku, ale i psychiku závodníků
  • dětský závod s převýšením 50 m bude mít 10 překážek a mohou se ho zúčastnit děti od 6 do 9 let a od 10 do 13 let

Očekávat můžete opět různorodý terén plný kopců, vody, lesních cest i rovinek s několika krásnými výhledy na okolí Hradce nad Moravicí.

Registrace stále běží

Každopádně, pokud stále zvažujete svou účast, neváhejte příliš dlouho. Sice se můžete registrovat i na místě, ale kdo moc dlouho přemýšlí, ten si to pak rozmyslí a později toho lituje. Máte se na co těšit, protože Heroes Race s sebou každým rokem přinese něco nového!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra