Reklama:

Mad Race 2019 - pozvánka

2.266 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přes zimu šupem dolů na lyžích, v létě klusem nahoru. Multifunkční Vaňkův kopec 1. června 2019 opět ožije pod záštitou už 5. ročníku prekážkového závodu Mad Race!

Je to až skoro neuvěřitelné, jako by to bylo teprve vloni, kdy měl Mad Race svou premiéru, a letos ostravský překážkový závod odstartuje už popáté. A organizátoři rozhodně nelelkují, protože každým ročníkem se zlepšuje nejen průběh závodu, ale i jeho zázemí. To potvrzuje i rok od roku se zvyšující počet začínajících i profi závodníků.

Co od závodu očekávat? Nevíte, na co se připravit? Koukněte na stránky Mad Race, podívat se můžete také na video z minulého ročníku, které přikládáme níže.

Mad Race je nejen závod, který prověří Vaši celkovou fyzickou zdatnost, ale je to také závod o dobré náladě, který si užijete a při kterém se hodně naučíte díky vzájemné spolupráci. A pokud se přijdete jen podívat a podpořit své známé, bude pro Vás připravena stage s celodenním programem, kde nebudou chybět ani DJ Lowa, soutěže pro diváky, taneční vystoupení a spousta dobrého jídla. Přijďte se podívat, že i dřina může být zábava!


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Mad Race 2018 - videoLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra