Reklama:

Foto: Michal Križánek 12 dnů
před Arnold Classic Africa 2019!

14.905 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

IFBB Elite Pro Malta 2019: kompletní výsledky s body
IFBB Elite Pro Malta 2019: Češi a Slováci brali medaile!
Máte chuť na trochu čísel? Nebojte se, nebudeme Vás jimi trápit dlouho. Pouze zmíníme, že k dosavadním sedmadvaceti IFBB Elite profesionálním soutěžím (loňská čtyři profesionální mistrovství světa počítáme jako soutěž jednu) nastoupilo 479 různých závodníků. To už je slušný počet, že? Mezi nimi se přitom najde i několik opravdových osobností, jejichž jména se Vám, pokud dění na kulturistické a fitness scéně sledujete pravidelně, už pravděpodobně vryla do paměti.

Budou to shodně vítězové deseti soutěží Dmytro Horobets (physique mužů), Yana Kuznetsova (bikiny fitness žen) a Adela Ondrejovičová (figure žen), se třemi prvenstvími dosud nejlepší IFBB Elite profesionálka v ženském physique Michaela Kohutová či dva prozatím nejúspěšnější kulturisté novodobé profesionální odnože mezinárodní federace IFBB Tomáš Kašpar a Michal Križánek.

Právě oni dva jako jediní z kulturistů mezi IFBB Elite profesionály dokázali zvítězit více než jednou. Tomáš pětkrát, Michal, který navíc dosud nepoznal hořkost porážky, dokonce šestkrát. Nejenom jeho neporazitelnost, ale i skutečnost, že vloni na podzim zvítězil jak na Arnold Classic Europe, tak i na historicky prvním mistrovství světa profesionálů, ze zmíněného svěřence trenéra Alexandra Hlobika přitom dělá asi zatím tu nejvýraznější osobnost celého konceptu IFBB Elite profesionálních soutěží.

Michal Križánek 12 dnů před Arnold Classic Africa 2019

Michal svou výkonnost potvrdil na nedávných závodech na Maltě, kde vybojoval své zmiňované šesté profesionální vítězství, a nyní už úsilí směřuje k další výzvě. Tu pro něj představuje start na Arnold Classic Africa, na který by mělo dojít v sobotu 18. května. Pořadatel klání Wayne Price se s tím, jak je jeho zvykem, opět příliš nepáře a pro profesionály vypsal hned devět kategorií. Ačkoliv se lze jistě ve všech těšit na zajímavé souboje, vrcholem celé akce by mělo být právě zápolení borců v Michalově kulturistice mužů open.

Dění na závodech pro Vás samozřejmě opět budeme sledovat, ale od toho nás dělí ještě necelé dva týdny. Prozatím Vám tak nabízíme alespoň aktuální fotografie věnované právě formě Michala Križánka. Dodejme už pouze, že v současnosti mu displej váhy ukazuje hodnotu kolem 124 kg!


Michal Križánek 12 dnů před Arnold Classic Africa 2019Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.05.00:00Blaster - V IFBB Jima Maniona nema sancu, kym nezlepsi tie brusne sv..+1
07.05.22:01Zodiak411 - Chvilku zpět jsem se ho na to ptal na live stream na IG. Ř..
07.05.20:09jari - Doufám, že je to jeho poslední sezona v evropské lize a 20..
07.05.16:35Chadzi - Co říkal, tak ruce cvičí minimálně oproti `zbytku` těla.
07.05.15:4470mMyW!53 - vypada brutalne ... ale vadilo by mi kdybych vedel a ostat..
07.05.07:14amoresPE - O druhé a tretie miesto bude asi ťažký boj... *1*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra