Reklama:

Zákon se změnil, silnější spalovače jsou na trhu!

3.792 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Zesílená receptura těch nejoblíbenějších produktů pro podporu spalování tuků je tady - Synephrine Fair Power®, Thermogenic Fair Power® a Thermogenic Extreme Fair Power® nově obsahují dvojnásobné množství synefrinu - každá denní dávka nyní dodá celých 20 mg!

V čem vlastně tkví tak velká oblíbenost zmíněných produktů? V první řadě se jedná o vysokou čistotu použitých surovin a vyladěnou recepturu podloženou vědeckými studiemi. Nyní si připočtěte dvojnásobné množství synefrinu, které nově umožňuje česká legislativa, a rázem dostáváte nejsilnější produkty pro podporu redukce hmotnosti na tuzemském trhu!

Synephrine Fair Power®

Tento produkt nabídne uživateli dvojnásobnou dávku synefrinu 20 mg již v jedné drobné a snadno polykatelné kapsli. Synefrin je látkou přirozeně se nacházející v citrusových plodech. Nejbohatším zdrojem čistého synefrinu jsou však plody pomerančovníku hořkého (lat. Citrus aurantium). Z těchto plodů se vyrábí přírodní, často vysokoprocentní extrakt, obsahující synefrin. Vědecké studie prokázaly,* že synefrin se v lidském organismu váže na tzv. beta-3 adrenergní receptory, jejichž stimulací dochází ke zvýšenému odbourávání tělesného tuku, zrychlení klidového metabolismu a přirozenému snížení příjmu kalorií ze stravy.


Thermogenic Fair Power®

Historicky nejúspěšnější a nejúčinnější kombinace pro spalování tuků se skrývala pod zkratkou ECA a označovala trojici látek - efedrin, kofein a aspirin. Tato kombinace zvyšovala tělesnou teplotu, velmi výrazně pomáhala pálit podkožní tuky a působila také jako silný stimulant fyzického i psychického výkonu. Efedrin je však látkou nelegální a přijímat pravidelně aspirin také není ze zdravotního hlediska to pravé ořechové. Existuje však účinná* alternativa - na jedné straně zcela legální, na straně druhé podobně účinná - Thermogenic Fair Power®.

Jeho receptura spojuje účinky synefrinu, nově v dvojnásobném množství 20 mg, kofeinu a přírodní alternativy aspirinu, kterou je extrakt z kůry vrby bílé. Tato silná trojice látek je založena na stejných principech jako legendární ECA. Uvedenou trojkombinaci dále doplňuje L-karnitin tartrát, podporující spalování tuků jako zdroje energie, extrakt ze zeleného čaje pro psychické nabuzení a završuje ji extrakt z černého pepře, pomáhající zvyšovat vstřebávání obsažených látek. Thermogenic Fair Power® již vyzkoušely desítky tisíc uživatelů a sportovci jej s oblibou využívají vždy na začátku redukčního období (pro pozdější fáze redukce hmotnosti a sportovce s již nízkým procentem tělesného tuku byl vyvinut Thermogenic Extreme Fair Power®).


Thermogenic Extreme Fair Power®

Thermogenic Extreme Fair Power® navazuje na svého veleúspěšného předchůdce Thermogenic Fair Power®. Nová "extrémní" verze tohoto spalovače kombinuje 12 synergicky působících látek, kdy každá jedna z nich má v receptuře své oprávněné a zdůvodněné místo, které je podložené vědeckými výzkumy i praxí. A s jakými látkami se můžete setkat v Thermogenic Extreme Fair Power®?

  • S citrusovými bioflavonoidy hesperidinem a naringinem v čele se synefrinem, nově v jeho dvojnásobné dávce 20 mg,
  • s kofeinem a HCA (kyselinou hydroxycitronovou),
  • s rostlinnými extrakty ze zeleného čaje, guarany, banaby, chaluhy bublinaté, kajenského a černého pepře,
  • s vitamínem B3.

Výše uvedená kombinace podporuje* využívaní tuků jako zdroje energie, zachování termického efektu jídla, zrychlení klidového metabolismu, kontrolu tělesné hmotnosti, zvýšení pocitu sytosti, snížení míry únavy a vyčerpání a v neposlední řadě kontrolu hladiny krevního cukru po jídle. Jak můžete vidět, všech těchto 12 synergicky působících látek není použito "jen tak", každá má jasné odůvodnění a všechny společně tvoří celek, který - bez jakékoliv nadsázky i reklamního žargonu - tvoří ten nejsilnější legální spalovač tuků současnosti. Ostatně, porovnejte složení s jakýmkoliv jiným produktem sami.


* Uvedené pozitivní účinky vyplývají z citovaných zdrojů zmíněných na produktových stránkách. Doposud nebyly některé tyto účinky uznány EFSA (European Food Safety Authority) a nejedná se tak o oficiální zdravotní tvrzení. Zmíněné produkty s obsahem synefrinu v žádném případě nenahrazují léky určené pro kontrolu tělesné hmotnosti.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra