Reklama:

Čtyřikrát bedna pro české OCR reprezentanty v italském Orte

1.699 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Členové české OCR reprezentace hájili národní barvy o víkendu v italském městečku Orte, kde se běžel v neděli Spartan Super. Čtyři naši závodníci skončili na bedně. Vítězem závodu se stal Richard Hynek. "Od začátku se mi běželo velmi dobře. S Tomem Satinským jsme si udělali na prvních sedmi kilometrech menší náskok, kde nás čekal oštěp. Tom nedal a já ano, což mě dostalo do vedení s minutovým náskokem. Běžecký náskok na druhého Manuela Moriconiho jsem postupně zvětšoval, a jelikož jsem byl bezchybný na překážkách, tak se mi závod podařilo vyhrát," popsal mladý závodník.

První Richard Hynek, třetí Tomáš Satinský

Právě Tomáš Satinský, který se dopustil chyby na oštěpu, doběhl na bronzové pozici. "Chvíli po oštěpu jsem angličákoval ještě jednou na balancu," připomněl Satinský a pokračoval: "Vlastně mi bylo jedno jestli doběhnu třetí nebo desátý. Orte byl první víkend letos, kdy jsem závodil zdravý, a tak jsem byl zvědavý, jak na tom budu oproti ostatním. Z Orte odjíždím s pocitem, že jsem na dobré cestě. Sezóna mi vlastně začíná až za měsíc a půl na těch nejtěžších tratích v Andoře, Dolomitech, Morzine a dalších." Těsně za Satinským doběhl na čtvrtém místě další reprezentant Petr Vinický!

Mezi ženami kralovala také členka České reprezentace OCR! "Na start jsem se postavila s nechutí a s kašlem. Po první kopečku jsem věděla, že to milé poběhání nebude, ale asi v polovině závodů nastal zvrat, radost mi vyčaroval trefený oštěp," usmívala se vítězka ženské elity Adéla Voráčková z Ostravy. "Poté na trati bylo pár balanců a ty se povedly na výbornou. Takže jsem šťastná za nulové konto," dodala.

První Adéla Voráčková, třetí Martina Fabiánová

Nakonec z toho byl i bronz mezi ženami. Třetí totiž doběhla Kutnohoračka Martina Fabiánová. "O kontakt s druhou Maďarkou jsem přišla na oštěpu, který byl někde na šestém kilometru. Ona se poprvé v životě trefila, já opět ne," smála se Fabiánová a navázala: "Třetí místo už jsem si pohlídala. Na dalších překážkách jsem nechybovala, takže jsem moc šťastná."

O víkendu se čeští reprezentanti představí na španělské sérii v Madridu, kde poběží Tomáš Satinský, Tomáš Tvrdík a Adéla Voráčková. Richard Hynek letí reprezentovat do Anglie, kde se běží Spartan v St. Clere.

Česká OCR reprezentaceLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra