Reklama:
100% Whey Protein od Extrifitu v akci 2000 g + 2000 g!
Nejprodávanější v ČR. 4 kila špičkového proteinu za skvělou cenu! Nové příchutě! Více zde.

IFBB European Fit Model Championships 2019: zprávy z místa dění!

3.397 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Doplněno (28. 04. 2019, 20:35):

Riga, hlavní město Lotyšska, v neděli 28. dubna hostilo další ročník soutěže IFBB European Fit Model Championships, která, jak její název napovídá, představuje evropský šampionát pro ty závodnice, jež nastupují v mladé kategorii fit model. Během klání závodnice vždy tradičně čekají čtvrtobraty a T-walk v plavkách a nechybí ani promenáda ve večerních šatech. K evropskému šampionátu v kategorii fit model letos nastoupily i dvě závodnice v barvách České republiky, a to Anastasija Bachtina a Nikola Walková. Jak se jim na soutěži vedlo, jsme pro Vás sledovali formou následujících krátkých zpráv z místa dění.


Neděle, 20:35

Anastasija Bachtina na soutěži vybojovala páté místo!

Neděle, 19:21

Nikola Walková se ve své kategorii do finálové šestice neprobojovala, Anastasija Bachtina do boje o medaile postupuje!

Neděle, 18:23

Zatímco v prvním kole semifinále byl na řadě T-walk v plavkách spolu se čtvrtobraty, nyní závodnice absolvují druhé kolo semifinále, ve kterém dochází na promenádu ve večerních šatech. Také při tomto kole ale nechybí vyvolávání. Nikola Walková pózovala ve druhém, Anastasija Bachtina v prvním.

Neděle, 18:18

V prvním kole semifinále dobojovala také Anastasija Bachtina, která závodí v kategorii nad 168 cm. Také ji rozhodčí vedení Pawlem Fillebornem vybrali do druhého semifinálového vyvolávání.

Neděle, 18:00

Nikola Walková má za sebou v kategorii do 168 cm první kolo semifinále, ve kterém pózovala ve druhém vyvolávání. V prvním vyvolávání dostaly prostor pouze čtyři závodnice.

Neděle, 17:26

Soutěž odstartovala přehlídkou národů. Ta prozradila, že ke klání nastoupí závodníci z Běloruska, Belgie, České republiky, Estonska, Finska, Islandu, Lotyšska, Litvy, Polska, Ruska a Ukrajiny.

Neděle, 10:00

"Včera jsme se zaregistrovaly a vše proběhlo super. Christina Vedernikova, pořadatelka soutěže a prezidentka lotyšské IFBB, je strašně milá. Přijela nás sem podpořit i Ekaterina Abramova, která nás za přispění Slávka Vinogradova s Anastasijou obě učila pózing. Na start jdeme dnes v 18:00," uvedla pro Ronnie.cz Nikola Walková.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínŽeny, nehoňte se za nereálnými ideály...
maymilton (20:37) • Moc krásně napsaný článek hned se mi udělalo líp Děkuji 😊
magazínIFBB Elite Pro Madrid 2019 - kompletn...
amoresPE (05:41) • Turek mozno o priecku vyssie, slusna forma mu vysla. Roman potrebuje hmotu, inac forma...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
PavelV (15:13) • Je to přesně naopak. Díky za Matěje, Vláďu Žižku a další, že na tu pohárovku jdou a uká...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Hockey1000 (11:29) • Vždyť to je právě naopak super, že jde on i jemu podobní borci na českou pohárovku. Cel...
magazínPartner Cup 2019 - výsledky
Qubevm (08:58) • Valasekjakub123 proč by nemohl Matěj závodit na pohárovce proboha.. Dej si facku, probe...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra