Reklama:

IFBB European Fit Model Championships 2019: zprávy z místa dění!

3.816 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Doplněno (28. 04. 2019, 20:35):

Riga, hlavní město Lotyšska, v neděli 28. dubna hostilo další ročník soutěže IFBB European Fit Model Championships, která, jak její název napovídá, představuje evropský šampionát pro ty závodnice, jež nastupují v mladé kategorii fit model. Během klání závodnice vždy tradičně čekají čtvrtobraty a T-walk v plavkách a nechybí ani promenáda ve večerních šatech. K evropskému šampionátu v kategorii fit model letos nastoupily i dvě závodnice v barvách České republiky, a to Anastasija Bachtina a Nikola Walková. Jak se jim na soutěži vedlo, jsme pro Vás sledovali formou následujících krátkých zpráv z místa dění.


Neděle, 20:35

Anastasija Bachtina na soutěži vybojovala páté místo!

Neděle, 19:21

Nikola Walková se ve své kategorii do finálové šestice neprobojovala, Anastasija Bachtina do boje o medaile postupuje!

Neděle, 18:23

Zatímco v prvním kole semifinále byl na řadě T-walk v plavkách spolu se čtvrtobraty, nyní závodnice absolvují druhé kolo semifinále, ve kterém dochází na promenádu ve večerních šatech. Také při tomto kole ale nechybí vyvolávání. Nikola Walková pózovala ve druhém, Anastasija Bachtina v prvním.

Neděle, 18:18

V prvním kole semifinále dobojovala také Anastasija Bachtina, která závodí v kategorii nad 168 cm. Také ji rozhodčí vedení Pawlem Fillebornem vybrali do druhého semifinálového vyvolávání.

Neděle, 18:00

Nikola Walková má za sebou v kategorii do 168 cm první kolo semifinále, ve kterém pózovala ve druhém vyvolávání. V prvním vyvolávání dostaly prostor pouze čtyři závodnice.

Neděle, 17:26

Soutěž odstartovala přehlídkou národů. Ta prozradila, že ke klání nastoupí závodníci z Běloruska, Belgie, České republiky, Estonska, Finska, Islandu, Lotyšska, Litvy, Polska, Ruska a Ukrajiny.

Neděle, 10:00

"Včera jsme se zaregistrovaly a vše proběhlo super. Christina Vedernikova, pořadatelka soutěže a prezidentka lotyšské IFBB, je strašně milá. Přijela nás sem podpořit i Ekaterina Abramova, která nás za přispění Slávka Vinogradova s Anastasijou obě učila pózing. Na start jdeme dnes v 18:00," uvedla pro Ronnie.cz Nikola Walková.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Yody (21:47) • jasný :D Já se dobře bavím :D Hodně štěstí na závodech Pepo. (y)
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ironfighter (21:41) • A on si tady nekdo z vas mysli, ze se da delat zavodni kulturistika ciste ? :-D.
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:38) • Uz jsem to tu zminoval, ale oni asi nectou komentare..
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
ZdenekRazic (21:37) • Mily pane, tohle s vami, co nemate samozrejme ani fotku, takze nevim skym mlivim rozhod...
magazínJosef Květoň: záda a prsa 6 dní před...
Zodiak411 (20:41) • A nevadí ti třeba zprávy o zahraničních profesionálech? Proč se tu tolikrát vzpomínal D...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra