Reklama:

Začátek května bude v Milovicích ve znamení Gladiator Race

1.899 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Fenomén překážkových závodů Gladiator Race se opět po roce vrací do Milovic na tankodrom, kde organizátoři očekávají ohromnou účast především v dětských kategoriích. Na dětské gladiátory čeká 2km, nebo 1km trať dle jejich věku a originální překážky, se kterými se potkávají i dospělí závodníci. Pro ty nejmenší a pro ty, kteří chtějí závod zkusit v doprovodu rodičů, je připravena kategorie Family.

První závodníci se na trať vydají již v pátek 3. května 2019 v závodě Night Gladiator Race Milovice na zkrácené verzi trati, která ale bude ztížená tmou.

V hlavním závodu pak čeká na gladiátory trať minimálně se 7 kilometry a 25 překážkami. Chybět nebudou ani bahenní úseky. Do závodu se vydá i cca 200 policistů ze Středočeského kraje a z Prahy, budou zde bojovat o Pohár ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, plk. JUDr. Václava Kučery.

Pro diváky i závodníky bude jako tradičně připraven velmi bohatý doprovodný program, do kterého budou zařazeny i ukázky práce Policie ČR. Vstup do areálu tankodromu bude zdarma a diváci budou mít přístup podél celé trasy závodu, který bude opravdovou zkouškou fyzické i psychické odolnosti. Diváci tak mohou podporovat své favority přímo na trati či sledovat celé dění z bezprostřední blízkosti.

Pro ty, kteří si závod chtějí užít a nejde jim o čas, je připravena kategorie Fun, ve které nejsou závodníci stresováni špatným časem nebo nepřekonáním překážky. Tato kategorie je totiž neměřená a slouží k seznámení se závodem.

Záštitu nad celou akcí převzali hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, starosta města Milovice Ing. Milan Pour a ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Václav Kučera.

Bližší informace naleznete zde.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra