Reklama:

Závod Gladiator Race Run (Lanškroun) přilákal tisíce diváků

4.461 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

[Tisková zpráva] V sobotu 20. dubna 2019 se uskutečnil překážkový závod Gladiator Race Run, který našel své zázemí na koupališti v Lanškrouně. Organizátoři prověřili závodníky na 6 kilometrech a 23 překážkách, nechyběl ani výběh do sjezdovky a vodní pasáže.

Omezená kapacita závodu byla vyprodána již měsíc dopředu a na trať se postavilo 500 závodníků v kategorii dospělých a téměř 300 dětí. Krásné počasí vylákalo k procházce spousty diváků, kteří mohli využít bohatého doprovodného programu k závodu.

V závodě byla vypsána i speciální kategorie pro obyvatele Lanškrouna - "Lanškrouňáci". V té se nejlépe umístili Milan Moravec a Radka Janyšková. Nejrychlejšími závodníky na trati pak byli David Miroslav, který si s touto tratí poradil v čase 33 minut a 3 vteřiny, a v kategorii ženy Lenka Flídrová za čas 47 minut a 33 vteřin.

Spokojenost se závodem a organizací vyjádřil i starosta města Lanškrouna Radim Vetchý, který nechyběl při předávání ocenění pro nejlepší závodníky.

Další zastávka na trase závodní série Gladiator Race jsou Milovice, kde se závodníci mohou těšit hned na tři závodní dny od 3. do 5. května 2019.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra