Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Skladem už jen posledních 16 ks! Více zde.

Na rychlosti záleží!

2.753 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Hydrolyzované syrovátkové proteiny (všeobecně vnímané jako "hydra") jsou fenoménem ve sportovní výživě už mnoho let. V České republice konkrétně již od roku 2007, kdy je společnost Smartlabs uvedla na český trh. Prakticky každá společnost vyrábějící sportovní výživu má v současnosti ve svém portfoliu výrobků nějakého zástupce této kategorie, což jen dokazuje, jak moc tu tento produkt chyběl a jak je u klientů oblíbený. Aby ne, s ohledem na složení se jedná o nejlepší potréninkový nápoj, který dodá aminokyseliny do krevního oběhu v nejkratším možném čase. Vynikající volbou je i v předtréninkovém čase, zvláště pokud probíhá tréninková aktivita ráno. Je to právě díky rychlé absorpci přijatých nutrientů, takže zatížení trávicího traktu je minimální. Na rychlosti, stejně jako na velikosti, prostě občas záleží.

Samozřejmě nejsou všechna hydra stejná. Liší se stupněm hydrolýzy, množstvím proteinů, kvalitou… V zásadě je můžeme rozlišit podle stupně hydrolýzy na dvě velké skupiny:

  • Do té první řadíme hydra s nejvyšším stupněm hydrolýzy (obvykle je stupeň hydrolýzy u těchto produktů 32). Obsahují nejvyšší podíl krátkých peptidů (řetězců aminokyselin), které se dostávají zčásti přímo do krevního oběhu. Typickým reprezentantem této skupiny je Hydro Traditional, výjimečný proteinový přípravek, který obsahuje více než 80 % proteinových peptidů! Pro někoho může být nevýhodou typická chuť syrovátkových hydrolyzátů s vyšším stupněm hydrolýzy, pokud však výrobce použije jako v případě Hydro Traditional špičkové suroviny a dochutí je kakaem z nepražených kakaových bobů, jedná se o proteinový šejk jedinečné chuti.

  • Do druhé skupiny řadíme hydrolyzáty s nižším stupněm hydrolýzy (obvykle 5 - 15). I v tomto případě se však jedná o 100% syrovátkové hydrolyzáty obsahující krátké řetězce aminokyselin. Zástupce této skupiny Hydro Delicate obsahuje 25 % krátkých peptidů! Výhodou této kategorie je zachování vyššího podílu bioaktivních frakcí nepoškozených delší dobou hydrolýzy. Chuť je "mainstreamová", záleží tak jen na osobních chuťových preferencích uživatele, kterou příchuť zvolí. Stejně jako ostatní produkty Smartlabs obsahuje Hydro Delicate minimum přídavných látek i sladidel, takže nechá vyniknout přirozené nepřeslazené chuti jahod či kakaa.

Jak jsme zmínili výše, Smartlabs je průkopníkem na poli hydrolyzovaných proteinů. Z jejich produktové nabídky si vybere opravdu každý. Ať už je to Hydro Traditional (DH32), nebo Hydro Delicate, případně pro mlsné jazýčky Hydro Delicate Premium, nabité kousky jahod plných vitamínů a minerálů.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra