Reklama:

Extrifit tým má novou posilu!

6.977 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Už pěknou řadu let platí, že se na sportovních veletrzích, kulturistických soutěžích, v posilovnách, ale i na sociálních sítích můžete setkávat se členy Extrifit týmu. A pokud dění na poli kulturistiky a fitness alespoň trochu sledujete, budete znát i většinu jeho členů. Mezi ně se nejnověji zařadil také pětadvacetiletý Antonín Hodan.

Závodník z Prahy do puntíku splňuje to, co musí přitahovat asi každého sponzora. Je komunikativní, ve světě nových médií je jako doma, zároveň má už i něco odzávoděno a má taky výsledky. Antonína na soutěžních pódiích můžete vídat už od roku 2013, kdy se na mistrovství Čech v klasické kulturistice juniorů probojoval k bronzové medaili. O sezónu později se ve stejné kategorii stal vicemistrem republiky. V dalších letech si ještě jako junior vyzkoušel závody ve physique, ale také v kulturistice. V té také v roce 2017 přišel jeho první velký start mezi muži, když se v kategorii do 100 kg představil na pódiu ostravského IFBB Diamond Cupu. Na soutěži nastoupil ve své do té doby nejlepší formě a byl připraven v nadcházejících měsících svou postavu posunout opět o kousek dál. Nepochybujeme, že by se mu to podařilo, kdyby ovšem nepřišlo zranění prsního svalu, které si vyžádalo delší dobu bez tréninku.

Antonín Hodan na IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 (foto: Tino Kuskunis, Ronnie.cz)

Sezóna 2018 se tak pro Antonína Hodana nesla především v duchu boje o to, aby se na pódium dokázal vůbec vrátit. Zatímco ostatní závodníci měli čas se dále zlepšovat (a jak sám říká: "Driftovali zatáčky pod plným plynem."), on kvůli zranění stál na brzdě, ne-li jel zpátečkou. Přes tyto komplikace nakonec vloni ale dokázal posbírat dobré výsledky. Ve federaci WBFF se na amatérské soutěži v Amsterdamu probojoval v kategorii muscle model k vítězství a k profesionální kartě. Přesto ale neměl ještě splněno. Čekal jej totiž start na domácím EVLS Prague Amateur, které se konalo jako kvalifikační soutěž pro přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona a správně zde očekával ještě větší konkurenci, než jaká se sešla na závodech v Nizozemsku. Na klání se představil v kategorii classic physique, která je zmíněnému muscle model v podání organizace WBFF asi nejpodobnější, a nakonec zde ve své výškovce vybojoval čtvrté místo. To v nejpočetněji obsazené kategorii celé soutěže představovalo dobrý výsledek, na kterém jistě půjde dál stavět.

Antonín Hodan na EVLS Prague Amateur 2018 (foto: Hana Hudcová, Ronnie.cz)

Více Vám o svém novém sponzorovi prozradí už sám Antonín ve vlastním videu. Ve snímku se dozvíte, jak jeho spolupráce se společností Extrifit, která patří k předním českým výrobcům doplňků výživy, vůbec vznikla. Nejnovějšího člena Extrifit týmu pak ve videu také doprovodíte na cestě pro jeho první objednávku od Extrifitu a uvidíte tak, jaké suplementy a další sportovní produkty si vybral.


Antonín Hodan o spolupráci s novým sponzorem


Video:
www.youtube.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra