Reklama:

Gladiator Race opět přinese nabitý sportovní víkend

1.833 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Unikátní lanškrounské OCR hřiště, které bylo vybudováno za podpory místních nadšenců a města Lanškroun, zažije 20. dubna 2019 doslova křest ohněm. Využije ho totiž jako jednu z mnoha překážek legendární extrémní překážkový závod Gladiator Race.

Ten v kategorii dospělých hlásá už měsíc dopředu vyprodanou kapacitu. Do boje s překážkami se ale pustí i děti a zde jsou kategorie stále otevřeny k registraci. V dětských kategoriích se poběží dle věku 1 km, nebo 2 km. Děti, které jsou narozeny dříve než v roce 2013, nebo ty, které si trať chtějí zkusit se svými rodiči, se mohou hlásit do kategorie Family. Každé dítě, které trať absolvuje, získá krásnou gladiátorskou medaili.

V Lanškrouně se poběží takový závod vůbec poprvé a pro místní byla v závodě vytvořena i speciální kategorie "Lanškrouňáci".

Organizátoři na okruhu cca 5 km postaví více než 20 překážek, které jsou pro Gladiator Race signifikantní. Závod je zařazen do kategorie "Run", tzn. kratší vzdálenost a lehčí obtížnost překážek, je to tedy ideální příležitost, jak se s podobným během seznámit. Celý závod začíná dětskými běhy, které odstartují v 10:00, hlavní závod dospělých pak vypukne ve 12:00.

Načerpat atmosféru Gladiator Race může i široká veřejnost. Díky bohatému doprovodnému programu a atraktivním překážkám si na své přijdou i diváci, kteří by si chtěli zpříjemnit sobotní den výletem do míst lanškrounského Dlouhého rybníka. Ihned po závodě v Lanškrouně se pořadatelský tým Sportvisio přesouvá do Rychnova nad Kněžnou k Hotelu Studánka, od kterého bude v neděli 21. dubna 2019 startovat 3. ročník závodu Jarní půlmaraton. Jako každoročně se běžci mohou těšit na příjemné zázemí a krásnou trasu lesoparkem Včelný. Chybět nebudou ani dětské běhy a bohatý doprovodný program, kdy bude v předpremiéře představen vůz Škoda Scala. O další doprovodné aktivity se postará ZŠ a MŠ Trivium z Dobřan.

Více informací se dozvíte na webu Gladiator Race.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 16 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra