Reklama:

Hvězdy All Stars týmu o předchozí i nadcházející sezóně

4.361 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Martina Kůrková (bikiny fitness) a Milena Koudelková (physique) jsou velmi výrazné osobnosti týmu All Stars Nutrition a nám se podařilo z nich dostat pár informací.

Dámy, jak byste zhodnotily minulou sezónu?

Martina: Já zatím můžu zhodnotit svou první sezónu, kdy jsem si prošla pohárovými soutěžemi - Čelákovice, Ústí nad Labem a Česká Lípa. Posouvala jsem se po dvou - 6. místo, 4. místo, 2. místo. Bylo to sbírání zkušeností na pódiu a hledala se u mě správná forma.

Milena: Závodit jsem začala kdysi díky svému příteli. Tenkrát existovala pouze ženská kulturistika a s tehdejší formou bych si asi ani neškrtla. K závodění jsem se vrátila před 8 lety v kategorii bodyfitness a poslední dva roky závodím v kategorii physique. Kolik jsem absolvovala závodů, netuším. K nejlepším výsledkům patří absolutní mistryně Čech a mistryně republiky v bodyfitness. V kategorii physique finálové 6. místo na MS žen a MS masters. Loni pak dvakrát 1. místo na Diamond Cupu v Římě.

Jak jste si po náročné sezóně odpočinuly?

Martina: Volno jsem měla asi den. (smích) Déle jsem nevydržela, činky jsou moje závislost a motivuje mě to, jak se tělo mění. Co se týče jídla, zvykla jsem si na plnohodnotnou stravu a vyhovuje mi. Klasická strava mi vůbec nechybí, mé tělo ji i odmítá, není mi z ní dobře. Jím až 8x denně, říkají mi koblížek ("tebe sním a ještě tebe sním"). Mám teď 4 týdny do závodů a stále nejsem v dietě, nasadíme ji na poslední 2 týdny, abychom to rychle zatáhli. Ze suplementace užívám Amino Tropin, BCAA Powder, 100 % Glutamin Pur, MAG 250, CLA 800 Caps, protein Hy-Pro 85 a kasein, tribulus.

Milena: Tenkrát jsem si po sezóně moc neodpočinula a rozhodla jsem se jít rovnou do přípravy. Loni jsem začala přípravu 1. července a táhla ji až do půlky prosince. Byla to dlouhá a náročná příprava, kterou jsem si zpříjemnila na začátku srpna dovolenou u moře, kde jsem samozřejmě režim dodržovala taky - s během podél moře, to se běhá samo. V přípravě jím většinou 5 - 6x denně. Po Vánocích, kdy jsem jídlo ani cukroví neřešila, jsem se od února znovu pustila do přípravy. Rozdíl od závodní váhy byl jen 4 kila, takže pohoda.

Jaké máte plány na letošní rok?

Martina: Připravuji se na Maltu v kategorii ženy a masters a na MČR. Pokud se nominuji (pozn. red.: Martina se úspěšně nominovala), tak na Evropu v masters, a Ostravu, pokud to zdraví dovolí. Připravuji se společně s Milenou Koudelkovou. Padly jsme si do oka na společných trénincích v Mostě a staly se z nás kamarádky, je to i můj trenér a máma dohromady, vodí mě za ruku a pomáhá ve všem. Na Maltě má za úkol mi přivázat kouli na nohu, ať se jí nikde netoulám. (smích) Ale já budu jako její dítě, co bude cupitat všude s ní. Moc se těšíme, já na nové zkušenosti, stojím nohama na zemi. Vím, že konkurence bude veliká. Moc bych chtěla poděkovat firmě All Stars, která se o nás stará v suplementaci a sportovním oblečení, našemu trenérovi Martinu Novotnému a zároveň Mileně za její péči a trpělivost.

Milena: Letošní plány už nemám tak náročné jako loni. U svého trenéra Martina Novotného jsem se seznámila s bikinou Martinou Kůrkovou, se kterou týdně jezdíme do Mostu na trénink a kontrolu formy a dále spolu cvičíme i v Praze. Perfektně jsme si sedly a jsem ráda, že závody absolvujeme spolu. Tentokrát "moje ségra" Lucka Jakešová ze zdravotních důvodů závodit nemůže. S Martinou se už moc těšíme na všechny závody a tam, kde já závodit nebudu, jí budu oporou v zákulisí. Ještě totiž není jisté, jestli bude moje kategorie na Diamond Cupu Ostrava. Dále to pak bude Diamond Cup Malta, republika, a pokud se nominujeme, tak ME v Santa Susanně (pozn. red.: obě se úspěšně nominovaly). Letošní příprava je pro mě jiná ještě v tom, že díky novému sponzorovi All Stars mám kvalitní doplňky výživy, za které jsem vděčná. Pokud jste to dočetli až sem, tak bych závěrem chtěla poděkovat Martinu Novotnému, který to nemá s námi pokaždé lehké, a firmě All Stars za doplňky do přípravy, které mi velice vyhovují, mé rodině a i mému zaměstnavateli, klinice Lasermed. V neposlední řadě Martě a Cuce za to, že je mám. Ony vědí.

Děkuji vám moc za rozhovor a přeji hodně štěstí!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 69 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra