Reklama:

Dubai Muscle and Fitness
Expo 2019: zprávy z místa dění!

9.889 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Prostory dubajského Michael Johnson Performance Center ve dnech 28. až 30. března hostily sportovní akci Dubai Muscle and Fitness Expo, která se stala jednou z prvních větších letošních příležitostí k tomu, aby na pódiu mohli výsledky své práce prezentovat závodníci z mezinárodní federace IFBB. Její prezident Dr. Rafael Santonja a prezident svazu kulturistiky a fitness pro oblast Spojených arabských emirátů, šejk Abdullah Bin Hamad Saif Sharaqi, určili, že se soutěže budou moci zúčastnit závodníci ze všech národních federací IFBB. Využili toho také tři naši sportovci, a to Jakub Ott (kulturistika), Petr Kaiser a Jan Halasz (oba physique mužů). Jak se jim na klání, na kterém bylo ve hře celkem třináct IFBB Elite profesionálních karet, dařilo?


Sobota, 13:50

Poslední český závodník má na soutěži dobojováno a dopadlo to skvěle. Jakub Ott v kulturistice mužů nad 95 kg vybojoval stříbro, když nad jeho síly byl pouze Egypťan Sohaib Helmy Mohamed Mohamed.

Jakub Ott na pódiu Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 (video)

Jakub Ott na pódiu Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 a sbor rozhodčích (fotografie)

Sobota, 8:55

Dříve, než se dozvíme, jak si na soutěži vedl Jakub Ott, Vám nabízíme ještě také fotografie, které dnes v zákulisí zachycují Petra Kaisera a Jana Halasze. Oba po včerejšku už mají odzávoděno.

Sobota, 8:45

Jak už jsme naznačili, dnes do bojů na pódiu na Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 zasáhnou také kulturisté. Jediným závodníkem z Evropy napříč všemi osmi hmotnostními kategoriemi přitom bude náš Jakub Ott!

Jakub Ott v zákulisí Dubai Muscle and Fitness Expo 2019

Sobota, 8:25

Svaz kulturistiky a fitness České republiky v Dubaji zastupují nejenom samotní závodníci, ale také mezinárodní rozhodčí Milan Ecler, zastupující předsedkyně SKFČR Ludmila Čížová a jeden z představitelů mezinárodní federace IFBB Vjačeslav Vinogradov. Ve videu a na jedné z fotografií po jejich boku stojí Petr Kaiser, který na soutěži závodil v pátek.

Milan Ecler, Ludmila Čížová a Vjačeslav Vinogradov na Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 (video)

Milan Ecler, Ludmila Čížová a Vjačeslav Vinogradov na Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 (fotografie)

Sobota, 7:35

V Dubaji je vše připraveno ke druhému soutěžnímu dni. Jak vypadají prostory, kde se Dubai Muscle and Fitness Expo koná, a jaké trofeje jsou připraveny pro závodníky?

Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 - hala a medaile (video)

Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 - hala a medaile (fotografie)

Pátek, 22:05

Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 - záběry z prvního soutěžní dne

V pátek se během prvního soutěžního dne závodilo kromě jiného také v mužském physique, ve kterém se v šesti výškových kategoriích celkem představilo kolem 115 závodníků. Na nabitou a početnou konkurenci doplatil Petr Kaiser, který v kategorii do 179 cm neprošel nástrahami eliminace. Lépe si na soutěži vedl ve physique mužů do 182 cm závodící Jan Halasz, který v konkurenci soupeřů z Jordánska, Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů vybojoval bronz! Během soboty se rozhodčím představí ještě také 190 cm vysoký Jakub Ott, který s hmotností 115,2 kg představuje druhého nejtěžšího účastníka soutěže.

Dubai Muscle and Fitness Expo 2019 - fotografie z prvního soutěžní dne


Foto a video:
Vjačeslav Vinogradov


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

30.03.07:42dzordn2 - Profi kartu měli na soutěži získat tři nejlepší účastníci ..
30.03.07:03Arnold Strong - A má Halasz profikartu nebo ne uz za 3 místo?
30.03.00:09kaceray - Kaiser si odskočil z objemu na soutěž?*24* -1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra