Reklama:

Jak je to s tou Manou?

4.734 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Výživa

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Mana je nutričně kompletní jídlo. Jednou porcí pokryje běžný člověk 20 % svého denního příjmu. Tělu tak rychle dodá 400 kcal, 27 vitamínů a minerálů, 20 g bílkovin, vlákninu, kvalitní tuky a správný poměr sacharidů. Mana tedy dodá vše, co tělo běžného člověka potřebuje, a je v souladu se současným stupněm poznání 21. století. Šetří čas, peníze i životní prostředí. Je dostupná ve formě Mana Drinku - 330ml nutričně kompletního jídla ve 4 příchutích a ve formě Mana Powder. Stále ale inovujeme a nové poznatky promítáme do produktu, sledujte nás. Manu čekají velké novinky.

Vše, co Vás o Maně zajímá, a ještě víc

Těší nás zvýšený zájem čtenářů o náš produkt a současně i relevantní dotazy k němu se vztahující. Mana je nutričně kompletní jídlo. Naší vizí je flexibilně reagovat na podněty, ať už ze strany vědy, nebo našich uživatelů. I díky tomu už jsme na verzi Mark 5 a rozhodně nekončíme!

Mana - jídlo, co se pije?

Mana je sice v kapalné formě, avšak do žaludku přichází ve stejné fyzikální formě jako jakákoliv, byť sebetvrdší strava, a to právě ve výše zmíněné kapalné konzistenci. Díky obsahu vlákniny a části proteinů, které jsou v pevné formě v Maně obsaženy, je peristaltika střev naprosto normální a odpovídající jakékoliv jiné stravě.

Mana a žvýkání

Žvýkací svaly člověk používá nejen ke žvýkání stravy, ale jsou bohatě zapojeny do celé škály obličejové mimiky, mluvení a podobně. Pokud s nimi člověk neplánuje překousávat pětikoruny či v zubech rozjíždět lokomotivy, není jejich nadměrná síla k životu nezbytná.

Mana a bílkoviny

Zdrojem bílkovin v Maně je pečlivě propočtená směs sójového a ovesného proteinu ve správném poměru, která dodává všechny potřebné aminokyseliny v potřebném množství. To máme potvrzeno laboratorními analýzami obsahu aminokyselin, o které se s Vámi dělíme na našem webu. Taktéž veškeré podklady z odborné literatury potvrzují vhodnost námi užívaných surovin, vše máme přehledně v sekci často kladených otázek.

Mana a nasycenost

S menším sytícím efektem se uživatelé Many nesetkávají. Naopak, dle ohlasů bychom rádi poukázali na přesně opačné zkušenosti. Posuďte sami!

Mana a stereotyp

Mana nabízí 4 příchutě - Origin, Dream, Love a Sunlight. Mana Origin má klasickou neutrální příchuť, Mana Dream okouzlí příchutí kakaa, Mana Love je jahoda s malinou a Mana Sunlight chutná po tropickém ovoci. Mana Origin se pyšní neutrální chutí, kterou naši zákazníci doceňují, a svou případnou kreativitou si dané pozmění.

Mana a GI

Mana má také zcela optimální glykemický index - 29. Nezávislá klinická studie 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy se věnuje přesně tomuto tématu. Glykemický index Many je 29, což je nízká a zcela žádoucí hodnota. Inzulinemický index Many je rovněž zcela v normách.

Cena Many

Mana je složená z laboratorně analyzovaných a testovaných surovin, pocházejících od ověřených dodavatelů. Mana je jediný výrobce potravin, který zveřejňuje kompletní analýzy vstupních surovin. Jedno jídlo (400 kcal) vychází na 36 Kč. To z našeho pohledu představuje nejlépe investované prostředky v přepočtu na nutriční hodnoty na celém trhu.

Mana a nutriční štítek

Mana obsahuje mnohem více, než je uvedeno na nutričním štítku, jelikož je zde legislativa, která nám ukládá, co přesně smíme uvádět na nutričním štítku. S ohledem na zmíněnou platnou legislativu nesmíme např. uvést, že Mana obsahuje o stovky nutričně prospěšných látek více, než uvádíme, mezi jinými fytonutrienty (flavonoidy, fytosteroly, vitamín K2, karotenoidy), antioxidanty, několik typů vlákniny, a to jak rozpustné, tak i nerozpustné, z různých zdrojů a v různých formách, např. i beta-glukany, bohatou směs mastných kyselin i sacharidů, vyvážené množství aminokyselin v bílkovinách. Více na našem webu.

Makroživiny a mikroživiny v Maně

V jedné porci Mana Prášku či Mana Drinku jsou přítomny všechny makroživiny i mikroživiny. Pokud chceme a budeme hodnotit užití Mana produktů a míru absorpce jednotlivých živin, je nutné si uvědomit, že Mana Prášek i Mana Drink jsou složeny z více jak 40 různých ingrediencí (tyto sestávají z tisíců individuálních složek). Jednotlivé látky jsou v připraveném nápoji rozpuštěné, suspendované či emulgované ve vodě. S přípravou nápoje probíhá mnoho fyzikálně-chemických procesů, které vyvolávají chemické reakce mezi jednotlivými složkami. Pro Vaši představu zde probíhá hydratace, solubilizace, neutralizace, a tedy např. z oxidu hořečnatého vzniká hydroxid, který následně podléhá vzniku mnoha hořečnatých organických solí. V Maně jsou přítomné různé formy aniontů organických kyselin (proteiny, peptidy, cukerné kyseliny, vitamín C...). Hořečnatý kation, který je silnou Lewisovou kyselinou, preferuje Lewisovy silné báze, tedy chelátotvorné látky, tuto funkci nejlépe splňuje kyslík výše zmíněných aniontů organických kyselin.

Výsledkem je směs organických hořečnatých solí nebo anorganických hořečnatých solí chelátovaných s organickými anionty. Zvídavé čtenáře zveme na náš web, kde se jednotlivým propíraným tématům dopodrobna věnujeme (s uvedením veškeré základní literatury).Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra