Reklama:

Super Greens Pro - nejlepší zelená směs s dokonalou chutí!

6.779 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Super Greens Pro můžeme právem označit za "zelený zázrak". Jedná se bezesporu o jeden z nejoriginálnějších produktů na trhu a pochází jak jinak než z dílny společnosti Czech Virus, kde se originalita u produktů už svým způsobem očekává. O to složitější může být naplnění očekávání, nicméně tímto produktem se to povedlo dokonale. Počínaje složením přes účinky až po lahodnou chuť, to vše činní z tohoto produktu naprostý unikát.

Jak už lze vyčíst z názvu, jedná se o směs zelených potravin s mnoha přírodními látkami a vlákninou. Super Greens Pro však obsahuje také dostatečné množství adaptogenů z rostlinných zdrojů, extrakty z ovoce a zeleniny, které jsou velmi bohaté na antioxidanty. Pro získání delikátní chuti je použito pouze přírodní ochucovadlo, produkt je naprosto bez syntetických barviv a slazen pouze steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu).

Proč zelené potraviny?

Často se setkáme s tím, že lidé označují zelené potraviny jako detoxikační a spojují si jejich účinky pouze s tímto efektem, to je možná příznačné, nicméně účinky tohoto produktu sahají mnohem dále a mluvit tak o nich pouze v souvislosti s detoxem je málo, jelikož přináší spoustu benefitů pro náš organismus.

Pozitivních účinků zelených potravin na lidský organismus je celá řada. Od těch, které přispívají k lepšímu stavu kůže a pokožky, přes ty, které působí na naše zažívání, až po celkové zlepšení zdravotního stavu, níže jsou alespoň v krátkosti rozepsány některé z nich.

Nejvíce oceníme pravděpodobně pozitivní účinky na náš imunitní systém, jelikož zelené potraviny povzbudí a posílí přirozenou imunitu a nastaví imunitní systém na vyšší výkonnost. S tím také úzce souvisí antioxidační účinky, jelikož tím, že se tělo zbavuje toxinů, může efektivněji pracovat. Zelené potraviny jsou navíc enzymaticky aktivní a mají pozitivní vliv na celý trávicí systém. Enzymy, které obsahuje produkt Super Greens Pro, jsou v té nejčistší přírodní formě a pomáhají k lepšímu trávení a vstřebávání živin. Velkým benefitem také je, že zelené potraviny působí zásaditě a zamezují tak překyselení organismu, pozitivně působí také na játra, a to nejen tím, že podporují detoxikaci, ale hlavně tím, že podporují obnovu jaterních buněk. Dále výzkumy prokázaly snížení rizika srdečních chorob, jelikož dochází k redukci krevního tlaku a cholesterolu v krvi. Zelené potraviny pomáhají lidskému organismu vyvážit množství hormonů, podporují metabolismus a dodávají tak tělu energii.

Unikátní složení Super Greens Pro:

  • Chlorella (2000 mg) - jednobuněčná zelená sladkovodní řasa z biologického oddělení Chlorophyta. Díky svým vlastnostem a nutričním hodnotám se řadí mezi "superpotraviny". Chlorella obsahuje vysoké množství chlorofylu, který je přínosný pro lidské tělo, jelikož podporuje tvorbu hemoglobinu a má tak významný vliv například na hojení ran a popálenin, působí protizánětlivě a omezuje vznik otoků. Chlorofyl má rovněž kladný vliv na nervový systém, hormonální systém a vitalitu člověka. Chlorella při výrobě podstupuje proces tzv. dezintegrace, který je nutný, aby zdraví prospěšné látky byly stravitelné člověkem.
  • Spirulina (2000 mg) je sladkovodní sinice, která patří také mezi "superpotraviny" a řadí se k významným antioxidantům. Tím, že vyplavuje z těla toxiny, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a k normální hladině cukru v krvi a díky látce fenylaninu, kterou obsahuje, dokáže potlačit chutě na sladké. Často se udává, že 1 gram spiruliny nám poskytne tolik živin jako 1 kilogram zeleniny, což představuje pro mnohé nepředstavitelné množství, obzvláště v dnešní době, kdy zelenina v supermarketech nenabízí ani zdaleka tolik mikroživin jako dříve.
  • Mladý ječmen (500 mg) obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a také chlorofylu, jehož účinky jsou popsány výše. Zlepšuje přenosnou kapacitu pro kyslík a působí tak příznivě na stav cév či krvetvorbu. Hlavním benefitem je, že pomáhá alkalizovat organismus, aby nedošlo k překyselení organismu. Kyselo-zásaditá rovnováha je velice důležitá pro celkové zdraví.
  • Mladá pšenice (500 mg) je bohatým zdrojem chlorofylu. Obsahuje všech 8 esenciálních aminokyselin, mnoho vitamínů a minerálů a ß-glukan, polysacharidovou molekulu, která funguje jako antioxidant.
  • VitaBerry® je mix organických ovocných extraktů a prášků, kombinující borůvky, brusinky, maliny, jahody a další. Tato směs má vysoký obsah polyfenolů, antokyaninů, proantokyaninů, kyseliny ellagové, kyseliny chlorogenové, resveratrolu a kyseliny chinové. VitaBerry® nabízí 6000 jednotek ORAC pouze v jednom gramu. ORAC jednotky ukazují antioxidační potenciál. Pro lepší představu, aby se člověk mohl vyrovnat se všemi škodlivinami a volnými radikály, které na něj denně působí, je potřeba zkonzumovat potraviny a nápoje v celkové hodnotě minimálně 3000 ORAC. Průměrná dávka ovoce a zeleniny, kterou za den člověk zkonzumuje, obsahuje přibližně okolo 500 ORAC.
  • VitaVeggie® je bohatá na fenolické látky z rostlinných koncentrátů, stejně jako plně intaktní rostlinné fytochemikálie z lyofilizovaných rostlinných prášků. VitaVeggie® kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, rajčat, špenátu, kaly, mrkve, růžičkových klíčků a cibule.
  • AstraGin® (5 mg) je přírodní produkt, který zlepšuje absorpci ostatních látek. Umožní většímu množství živin projít z krevního oběhu do buněk. AstraGin® zajišťuje skutečně zlepšenou biologickou dostupnost (potvrzeno studiemi).

Super Greens Pro je perfektně vyvážený přírodní produkt, který obsahuje všechny suroviny v té nejčistší a nejvyšší možné kvalitě a s nejšetrnějším zpracováním surovin, tak aby byla zachována nejvyšší možná biologická dostupnost všech látek, které se v produktu nacházejí. Při popíjení tohoto nápoje také oceníte opravdu lahodnou a svěží chuť, obzvláště jste-li zvyklí na konzumaci podobných produktů v neochucené formě. Připijme si tedy na to nejcennější, co máme. Na zdraví


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínDerek Lunsford v současnosti váží 113...
LeToucan (18:43) • A proč by měl být vítěz 212ky nějaký ambasador kulturistiky? Tahle role je snad přisuzo...
magazínDerek Lunsford v současnosti váží 113...
ZdenekRazic (18:17) • Ma vubec cenu ti odpovidat? Nerikam,ze ma byt komediant..ale od olympie o nem nebyla s...
magazínDerek Lunsford v současnosti váží 113...
xroll (15:21) • Na které soutěži se vyhrává titul ambasador? Třeba mu stačí být sportovec. K tomu nemus...
magazínDerek Lunsford v současnosti váží 113...
ZdenekRazic (16:46) • Kde je vubec konec Kamala? Vyhral titul a nic..to je ambasador jak vino. 🙊😂
magazínMasivní Nick Walker ladí formu pro da...
xien (11:37) • ty křečáky to je paráda v 25 letech.....kdoví jestli mu potom ty nohy uřežou až bude mí...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra