Reklama:

Znáte Exalted Store?

5.088 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Společnost Exalted Store Ltd. byla založena v březnu roku 2018 v anglickém Manchesteru skupinou investorů z Plzně a Prahy za účelem výroby prémiového fitness oblečení, sportovní výživy a doplňků stravy. Cílem bylo vytvořit zcela unikátní a nezapomenutelnou značku s nápadným logem, která bude splňovat požadavky na nejvyšší možnou dostupnou kvalitu s prodlouženou zárukou 3 roky. V úzké spolupráci s velmi úspěšnou českou šicí dílnou, která se zabývá vývojem a šitím sportovního oblečení více než 15 let, začala společnost Exalted Store Ltd. s prodejem koncovým spotřebitelům, kteří preferují vysokou kvalitu a podporují české výrobky.

Značka věnovala téměř čtyři roky tvrdé práce brandingu, navrhování a testování jejich vysoce kvalitních italských materiálů a střihů, které postupně využívá pro nové produkty a kolekce. Ihned poté, co značka viděla, že se první vyrobené produkty okamžitě prodaly, a dostali tolik pozitivní zpětné vazby, mohou s jistotou říci, že si zákazníci produkty velmi oblíbili a zvykli si na jejich obrovskou pohodlnost, kvalitu a příjemné materiály.

Po dlouhém vývoji a několika měsících navrhování první kolekce, příprav a testování materiálů pro všechny výrobky společnost Exalted Store Ltd. pomalu rozběhla první distribuční síť a hledá velkoobchodní a maloobchodní partnery po celém světě.

Kde firma vyrábí svoje produkty?

  • Sportovní oblečení - materiály pro výrobu pocházejí výhradně od ověřených italských a českých dodavatelů s rozsáhlou historií. Nejmodernější technologie a kvalitní materiály značce umožňují dosažení vysokého standardu.

  • Sportovní výživa a doplňky stravy - jsou vyrobeny v souladu s normami kvality ISO 17025, ISO 22000 a mezinárodními standardy BRC & IFS Food Safety Certification. Syrovátkový zdroj, který používá společnost pro výrobu jejich proteinových výrobků, je anglická společnost Volac. Tento výrobní závod je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a UFAS, což zajišťuje, že výrobky splňují vysoký standard vysledovatelnosti surovin a zajištění kvality. Veškeré další suroviny používané při výrobě sportovní výživy a doplňků stravy pocházejí rovněž od prověřených dodavatelů z České republiky či Spojeného království a procházejí několika laboratorními testy na množství účinných látek.

V čem se Exalted liší od ostatních značek?

Exalted není jen značkou, je to životní přístup. Exalted je synonymem vysoké úrovně a vznešenosti, nikdy nekončící nabídky trendů, moderních designů a nekompromisní kvality. Ručně vyráběné sportovní oblečení, profesionální sportovní výživa, doplňky stravy a hodinky, sloužící nejen jako indikátor času, ale i jako tvůrce zážitků a vzpomínek.

Proč?

Ve všem, co Exalted dělá, věří, že vyzývá status quo. Exalted věří v tvrdou práci, která je odváděná s láskou. Exalted věří, že myšlenky vytváří naší realitu. Věří, že každý má možnost se neustále zlepšovat a pracovat na sobě z vnitřní i vnější stránky. Věří v inovování a nabízení produktů, které zlepšují a ulehčují život pro každého člověka na světě. Věří, že všichni můžeme dosáhnout zdravého ega, aniž bychom byli egoističtí. Věří, že náš pohled na svět se mění věkem, ale všichni jdeme prostřednictvím našeho vlastního vývoje dál, abychom se stali nejlepší verzí sebe a byli se sebou spokojení.

Jak?

Způsob, jakým značka Exalted vyzývá status quo, spočívá v tom, že její produkty jsou precizně navrženy, splňují nadstandardně vysokou kvalitu a zaměřují se na každý detail produktů.

Co?

Značka Exalted pod svými křídly skrývá širokou škálu produktů, která se bude neustále rozšiřovat a inovovat. Značka Exalted není absolutně ničím limitovaná a stojí si za tím, že nic není nemožné. Sleduje nejmodernější a nejaktuálnější trendy v oboru a snaží se vždy přidat něco svého, inovativního a odlišit se od konkurence. Exalted splňuje nejpřísnější certifikace na evropské úrovni a poskytuje prodlouženou záruku 3 - 5 let pro maximální komfort zákazníků, získání jejich důvěry a spolehlivosti.

Značka Exalted

Exalted je prémiové značkové módní studio, které se snaží splnit požadavky pro klienty tím, že nabízí řadu špičkových a pohodlných produktů. Jsme designéři a prodejci pánských a dámských oděvů a řady dalších výrobků, které jsou vyráběny pod velmi přísným dohledem v srdci Evropy. Značka je prodávána a distribuována prostřednictvím rozsáhlé sítě licenčních smluv a dalších ujednání na celém světě.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 50 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínZapojte se do studie a získejte zdarm...
malex (12:45) • nové kolo! www.docs.google.com/forms/d/1inqkSbXR3tfDT2_JTyHYL0VvpPc5s_tkIroOI7D4Agc/ed...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
PavelV (14:46) • Děkuju, budu se snažit.
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Blizard3 (11:19) • Ahoj Jáne, děkuji za reakci. Vůle se změnit, je v podstatě to, co na začátek potřebuješ...
magazínPavel Vacek - záda a břicho 3 týdny p...
Zodiak411 (22:03) • Super videolog. Osobně bych s Pavlem uvítal další a kdyby to bylo i s Radkem Loncem, ta...
magazínRadikální změna (XVI.): Ze dne na den...
Ján Černák (15:33) • Zdravím premena je to parádna klobuk dole. Taky sa o to pokušam ale nemam pevnu volu na...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra