Reklama:

Reebok CrossFit Games Open 2019 - WOD 19.4

3.775 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Reebok CrossFit Games Open 2019
- výsledky po WODu 19.3
Reebok CrossFit Games Open 2019
- výsledky po WODu 19.2

Tak určitě, angličáky samozřejmě nemohly v Open 2019 chybět. Ve workoutu 19.4 si tento oblíbený cvik dáte hned dvaasedmdesátkrát. A pěkně rychle. Vždyť čas je to, co se u tohoto workoutu počítá.

Aby to nebylo tak úplně jednotvárné, angličáky si zpestříte v první fázi olympijskou činkou a snatchi, v druhé fázi pak hrazdou a muscle-upy. Kdo nestihne dokončit první půlku workoutu v čase pod 9 minut, končí. Pro mnohé to ale nebude velká tragédie, protože následné muscle-upy by je stejně zastavily.

Zdeněk Weig

• crossfitový atlet a trenér, CrossFitu se věnuje od roku 2009

• byl průkopníkem CrossFitu v ČR, otevřel u nás první licencovanou crossfitovou tělocvičnu

Přemýšlíte, jakou strategii zvolit? Možná Vám pomůže zamyšlení Zdeňka Weiga, trenéra a majitele tělocvičny CrossFit Praha, nad předposledním workoutem Open. Co Zdeněk na 19.4?

"Hezké cvičení a i s pauzou. Gymnastika, gymnastika a pár trhů. Návrat ke staršímu standardu burpees. Rychlé a účinné, nejdéle 9 minut práce. Někomu pomohou zpevňovače zápěstí na trhy, někdo je zvyklý na mozolníky na muscle-upy, mějte je někde blízko. Tiebreak po prvních 3 kolech, která jsou jen taková dechová příprava na muscle-upy."

"Strategie se bude odvíjet od toho, jestli a jak zvládáme bar muscle-upy. Pokud zvládnu udělat 10 MU v kuse, paráda. Pospíším si v prvních třech kolech a měl bych zvládnout celé cvičení před časovým limitem. Jsem schopný udělat v sérii 2/3/4 MU? Pak asi maličko zpomalím první část, abych ušetřil síly na to, co přijde po odpočinku, a tam se snažím o co největší počet MU před časovým limitem. Zvládnu MU, ale jen po jednom? Každý udělaný MU znamená velký počet míst v žebříčku. Měl bych se tedy šetřit v burpee - snatch části, abych šel relativně svěží na MU, a pak jich hezky po jednom opakování udělal co nejvíc. Co když muscle-up vůbec nezvládám? Pak je to rychlovka k tiebreaku, boj o vteřiny, a pak to zkoušet," radí Zdeněk strategii pro každou výkonnostní úroveň a závěrem dodává: "Pro více informací doporučuji Instagram nebo FB CrossFit Games, CompTrain, Invictus, TheTrainPlan atd. Hodně štěstí, málo no reps, dodržet 3 minuty rest, zkusit alespoň dvakrát. Hodně úsměvů a zadat výsledek včas!"

Open workout 19.4 - na čas
3 kola
opakování cvik
10 snatches
12 bar facing burpees

3 minuty odpočinek

3 kola
opakování cvik
10 bar muscle-ups
12 bar facing burpees


Standardy pro Open workout 19.4Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 4 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra