Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 12 ks. Více zde.

Najdi a vyhraj! (11/2019)

6.373 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vidím to jako dnes, když jsem poprvé třesoucí se rukou otevíral skoro sedmikilové balení sachariďáku, který byl příslibem, že by se měl proměnit na skoro sedm kilo brutální svalové hmoty. Šejkr mi připadal jako zbytečný luxus, a tak jsem si dost dlouho vystačil s plastovou lahví od mléka s širokým hrdlem. První mrtvé tahy, první píchání v zádech, první zjištění, že mám i nějaké svaly na nohou, první komplimenty okolí a první prohlášení maminky, abych to s tou posilovnou nepřeháněl, a že jsem byl pěkný i hubený.

Tohle všechno se mi vybavilo, když jsem minulý týden otevřel novou pikslu proteinu, měl totiž také příchuť jahoda-banán, tak jako můj první gainer. Ach, vzpomínky.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží CFM 100 % Whey Protein (908 g) od společnosti Smartlabs. Tento syrovátkový protein je zpracovaný nejkvalitnější metodou mikrofiltrace a obsahuje 80 % nejkvalitnějších bílkovin z koncentrátu a izolátu syrovátkové bílkoviny. Vyniká rychlou vstřebatelností, vysokou biologickou hodnotou a 100% využitelností zejména po výkonu.


Jak se nazývá stimulant obsažený v kávě?

Najdi a vyhraj! (11/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se nazývá stimulant obsažený v kávě?
meskalin
chinin
kofein
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 14. 03. 2019 v 08:00 a končí 21. 03. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (10/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kdo vyhrál letošní Arnold Strongman Classic. Správná odpověď zní: Hafthor Bjornsson.

Vylosováni byli a komplexní kloubní výživu Joint Max Ultimate Blend od české společnosti Czech Virus obdrží:

  • David Gacov - david.gacov@...cz
  • Eliška Baštařová - bastarovaeliska@...cz
  • František Kantořík - f.kantorik@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 21. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra