Reklama:
Nejprodávanější spalovač tuků ZDARMA
Extrémní nabídka na extrémní spalovač tuků! Skladem posledních 12 ks. Více zde.

Najdi a vyhraj! (10/2019)

5.638 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

O minulém víkendu probíhal v Americe Arnold Sports Festival a musím říct, že jsem se po dlouhé době zase nemohl dočkat živého on-line vysílání, které letos fungovalo na jedničku. Přiznám se ale, že více než kulturistika mě letos daleko více zajímalo, jak dopadnou strongmani, ačkoliv sám přijdu například s pneumatikou do styku leda v případě, že na autě měníme letní a zimní obutí. Pokud si lidé stěžují, že v kulturistice nejsou tak silné a zajímavé osobnosti jako kdysi, troufnu si tvrdit, že ve strongmanech je to přesně naopak. Přípravu na Arnold Classic tří nejlepších borců, za které by se dali označit Hafthor Bjornsson, Brian Shaw a Martins Licis, navíc bylo možné pravidelně sledovat na YouTube, a tak bylo opravdu těžké nebýt zvědavý, jak to celé dopadne. Když mě pak kamarádka zvala v sobotu večer do sauny, musel jsem bohužel odmítnout. "Večer nemůžu, od šesti začíná Wheel of Pain!" Na stream se mnou kupodivu koukat nechtěla.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží komplexní kloubní výživu Joint Max Ultimate Blend od české společnosti Czech Virus. Joint Max Ultimate Blend obsahuje v jedné dávce více než 8600 mg aktivních látek a promyšleně cílí na celkový stav kloubů (chrupavky, pojivová tkáň, záněty, rozsah pohybu). Vyznačuje se skvělou rozpustností a výtečnou chutí, přitom neobsahuje žádný cukr.


Kdo vyhrál letošní Arnold Strongman Classic?

Najdi a vyhraj! (10/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo vyhrál letošní Arnold Strongman Classic?
Brian Shaw
Martins Licis
Hafthor Bjornsson
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 03. 2019 v 08:00 a končí 14. 03. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (09/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ve kterém americkém městě se koná březnové Arnold Classic. Správná odpověď zní: Columbus.

Vylosováni byli a voucher v hodnotě 2000 Kč, který je možné využít k nákupu prémiového oblečení a módních doplňků v e-shopu společnosti Exalted, obdrží:

  • Iveta Pregetová - iveta.pregetova@...cz
  • Peter Kolivoska - kolivoska@...sk
  • Jiří Havelka - kkutiljirka@...cz

Gratulujeme!

Výhercům bude na jejich e-mailovou adresu zaslán unikátní kód, který po vložení v objednávce slouží jako sleva na pevnou hodnotu 2000 Kč. Voucher není možné směnit za peníze a při objednávce o hodnotě menší než 2000 Kč se rozdíl nevrací. Časová platnost voucheru je neomezená.


Naše čtenářka Bianka nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 14. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra